EPSON EB-S18

Ražotājs: Epson
Kods: X105111
MPN: V11H552040
Diemžēl šī prece ir izpārdota

Spilgts LCD projektors

Augstas kvalitātes attēli spilgtās un dzīvīgās krāsās
Izmantojot šo LCD projektoru, ir ļoti viegli rādīt asus un skaidrus attēlus ar košām, precīzām krāsām: ideāli piemērots prezentāciju un kustīgu attēlu rādīšanai (kontrasta attiecība: 10,000:1). HDMI ievade ļauj bez problēmām atskaņot augstas izšķirtspējas video un audio saturu, un kvalitāte ir atbilstoša pasaulē galvenā projektoru ražotāja produktam1.

Krāsu gaismas izvade (CLO)
Krāsu gaismas izvade ir ļoti svarīga, mērot projektora iespējas rādīt krāsainus attēlus. Tāpat kā visiem Epson projektoriem, arī šim modelim ir vienādi izcila baltās un krāsu gaismas izvade, kas sniedz iespēju rādīt spilgtus attēlus dzīvīgās krāsās. Papildinformāciju skatiet vietnē www.epson.eu/CLO.

Lietotājam draudzīga ierīce
Projektoru var uzstādīt ātri un vienkārši, pateicoties manuālajam trapeces slīdnim un automātiskajai vertikālajai attēla trapeces korekcijai, turklāt pēdējā opcija ir unikāla Epson produktam. Neatkarīgi no projektora leņķa varat ērti pielāgot attēlojumu, lai nodrošinātu taisnu un precīzu attēlu. Universālais krāsu noformējums (Colour Universal Design) padara projektora lietošanu vieglāku, pateicoties jaunajām LED krāsām un izvēlnes ikonām projektora vadības panelī.

Bezvadu projektors
Papildu bezvadu savienojuma iespējas3 ļauj viegli rādīt saturu no dažādām ierīcēm, jo tās nav jāpievieno projektoram, izmantojot kabeli.

Videi nekaitīgs
Modelī EB-S18 ir ekonomisks ciļņu izkārtojums, automātiska lampas pārslēga funkcija un A/V izslēgšanas taimeris.
•Ļoti spilgts attēls
3000 lūmenu gan baltās, gan krāsu gaismas izvade
•Detalizēti attēli
SVGA un kontrasta attiecība 10,000:1
•Ērta uzstādīšana
Automātiska vertikālā trapeces korekcija
•Videi nekaitīgs
Ekonomisks ciļņu iestatījums un automātiskā lampas pārslēga funkcija
•Papildu bezvada funkcija
Iespēja pievienot, izmantojot dažādas viedās ierīces