Elizabeth Arden 5th Avenue After Five EDP 75ml smaržūdens sievietēm

Ražotājs: Elizabeth Arden
Kods: X050780

5th Avenue After Five - viena no apbrīnotākajām ielām pasaulē. Pēc pieciem vakarā, kad ar klusiem soļiem atnāk vakara krēsla un sāk skanēt patīkama mūzika, iela sāk atdzīvoties. Gaidot vakara izklaides, romantisko vakaru un kaislīgu nakti. Tieši šīs sajūtas ietver 5th Avenue After Five. Greznai, jutekliskai, lieliskai, stilīgai un temperamentīgai sievietei, kas mīl modi, saviesīgus pasākumus un jautras vakara izklaides.

 Pilns apraksts

12.99 €
Ir Xnet noliktavā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Koncentrācija EDP (Parfimērijas ūdens)
Tilpums 75ml
Testeris
Komplekti

Greznais, jutekliskais ziedu parfīms ir paredzēts elegantām, stilīgām sievietēm. Piektā Avēnija ir viena no apbrīnojamākām ielām pasaulē. Vakarā, pēc pulksten pieciem - pār pilsētu liegi nolaižas krēsla, ir dzirdama burvīga mūzika, ielas pakāpeniski atdzīvojas, priecādamās par romantiskiem randiņiem, dedzīgām vakara ballītēm un vētrainām naktīm...

Tieši šo svētku, jautrības un bezgalīgas romantikas sajūtu vēlējās paust smaržu radītāji aromātā - 5th Avenue After Five. Sākuma nots: bergamotes, žāvētas melnās plūmes, sausserži, koriandri. "Sirds" nots: jasmīns sambaks, maijpuķītes, Indijas lotosi, safrāns. Beigu nots: sandals, tonkas pupas, bērzi, muskuss.

Sieviešu
Smaržūdens
Tilpums: 75 ml