Elgato Smart Key Bluetooth atslēgu piekariņš (144357)

Ražotājs: Elgato
Kods: X060095
MPN: EL-1SK109901000
Ražotāja garantija: 12 mēn.

Vai esi kādreiz brīnījies, kur noliki savas atslēgas? Ar Elgato Smart Key tā būs viena lieta par ko vairāk varēsi neuztraukties.

Elgato Smart Key atslēgu piekariņš sasaista tavas atslēgas ar tavu iPhone. Tagad tavs telefons brīdinās, kad atstāsi atslēgas, kā arī ziņos tev, kur tās pēdējo reizi redzētas un pat palīdzēs atrast atslēgas ar skaņas signālu.

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota

h9vHyWa.jpg
Vienmēr tuvumā
Smart Key ir veidota, lai vienmēr būtu tev līdzās. Ar Bluetooth Low Energy tehnoloģijas palīdzību un nomaināmu bateriju, šis piekariņš darbojas līdz pat 6 mēnešiem ilgi, kā arī tu nejutīsi savienojuma iespaidu uz iPhone baterijas darbības laiku.
  Neļauj, lai kompaktais izmērs tevi apmuļķo - izturīgie materiāli un IP65 sertificēta putekļu un mitruma izturība padara Elgato Smart Key par pilvērtīgu tavas ikdienas partneri. smartkey-productpage-einfachclever-en.jp
Īpaši vienkāršs
Smart Key savienojas ar tavu iPhone izmantojot bezmaksas aplikāciju. Pielāgo kad, kā un kur tu vēlies tikt brīdināts, kā arī uzzini ko Elgato Smart Key ir iemācījies par tavu ikdienu, ar vienu pirksta pieskārienu. Tev nebūs jāuztraucas, ka tehnoloģijas maisīsies tev pa kājām, jo attapīgā aplikācija pati parūpēsies, lai atslēgu piekariņš būtu vienmēr savienots ar tavu iPhone. Pat ja tu aplikāciju kādu laiku nebūsi atvēris.   Elgato Smart Key nav tikai moderns atslēgu piekariņš
Atstāj to savā auto un iPhone piefiksēs GPS pozīciju. Sveša pilsēta, plaša lielveikala stāvvieta vai vienkārši pilna galva domām vairs netraucēs atrast savu auto - iPhone zinās, kur tas atrodas. Atstāj to savā bagāžā, lai lidostā zinātu, kad pienācis tavs brīdis paņemt savas personīgās lietas. Iemet to fotosomā, lai būtu drošs un zinošs par tās atrašanos pat ja kāds ļaundaris izdomās to piesavināties.  

Savietojamība
* iPhone 4S un jaunāks
* iPod Touch 5th gen un jaunāks
* iPad Mini, iPad Air, iPad 3rd gen un jaunāki
* iOS versija 7 vai jaunāka

Savienojums
* Bluetooth 4.0 LE

Barošana
* Podziņbaterija CR2032

Citas īpašības
* IP65 sertifikācija putekļu un ūdens aizsardzībai.

Izmērs un svars
* Izmērsi: 4.6 x 4.6 x 0.89 cm
* Svars: 10 g