Electrolux EHL7640FOK indukcijas plīts virsma

Ražotājs: Electrolux
Kods: X005907
MPN: 949 596 020
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Indukcijas plīts virsma ar neierobežotas platības gatavošanas iespējām. Tai ir daudz un dažādas funkcijas, tai skaitā trauku atpazīšanas funkcija. Tā ir droša ar iespēju nobloķēt vadību. EcoTimer pārtrauc karsēšanu pirms gatavošanas laika beigām, lai noslēdzošajā fāzē izmantotu jau uzkarsēto siltumu.

 Pilns apraksts

429.50 €
Ir centrālajā noliktavā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Gatavošanas virsmas veids Indukcijas
Gatavošanas zonas 2
Plīts virsmas platums 70 cm
Multi zonu sildriņķi 2
Vadības paneļa izvietojums Virsmas sānos
Vadība Sensoru
Displejs
Ātrās uzsildīšanas funkcija
Taustiņu bloķēšanas funkcija
Domino tipa virsma
Tērauda apmale

Tips
* Indukcijas
* Neatkarīga

Pieslēguma jauda
* 7400W

Gatavošanas zonas
* Priekšējā kreisā zona: Indukcijas, 2300/3200W/210mm
* Aizmugurējā kreisā zona: Indukcijas, 2300/3200W/210mm
* Priekšējā labā zona: Indukcijas, 2300/3200W/210mm
* Aizmugurējā labā zona: Indukcijas, 2300/3200W/210mm

Vadība
* Sensoru vadība - DirectAccess tiešās piekļuves vadība

Drošība
* Vadības bloķēšana
* Bērnu drošība

Īpašības
* Slīpa priekšējā mala
* Taimeris
* Akustiskais signāls
* Atlikušā siltuma indikācija
* Katrai gatavošanas zonai piekļuve 14 dažādos līmeņos
* Izgaismots vadības panelis

Citas funkcijas
* Trauku atpazīšana
* STOP&GO funkcija īslaicīgiem pārtraukumiem
* EcoTimer™ - pārtrauc karsēšanu pirms gatavošanas laika beigām, lai noslēdzošajā fāzē izmantotu jau uzkarsēto siltumu
* CleverHeat™ funkcija - var izmantot atlikušo siltumu 3 dažādās pakāpēs gatavojot ēdienu

Krāsa
* Melna

Izmērs cm
* Platums: 71
* Dziļums: 52

Plašas gatavošanas iespējas
Starp šīs plīts gatavošanas zonām slēpjas atjautīga viltība – vieda tilta funkcija. Izmantojot tiltu, jūs varat pārvērst divas gatavošanas zonas vienā lielā zonā, kas ideāli piemērota lielākiem vai specializētiem katliņiem. Tieši šāda veida slēpta fleksibilitāte paver ceļu jaunām iespējām jūsu virtuvē

Indukcijas plīts virsma
Indukcijas plīts virsma tiek uzskatīta par progresīvāko virtuves tehnikas sasniegumu, kas nākotnē iegūs arvien lielāku popularitāti. Jau šobrīd pieprasījums pēc indukcijas plīts virsmām pieaug un tam ir vairāki iemesli.

* Pirmais: indukcijas plīts virsmas ir ekspluatācijā drošas. Tas nozīmē, ka darba laikā un pēc gatavošanas plīts virsma ir un paliek auksta. Tādējādi bērni un vecāki cilvēki ir pasargāti no apdegumiem, kurus var iegūt neuzmanības vai nezināšanas dēļ.
* Otrs: ja plīts virsma nesakarst, to ir viegli kopt. Tā kā plīts virsma saglabājas vēsa pat gatavošanas laikā, neveidojas piedegumi. Virsmu drīkst tīrīt ar vienkāršu švami uzreiz pēc ēdiena gatavošanas.
* Trešais: jaunā tehnoloģija katlus vai pannas ļauj novietot uz jebkuras no četrām plīts virsmas karsējošām zonām. Vienmērīgi sasils arī liela izmēra katli, kuri tiks novietoti, piemēram, uz divām, trīs vai četrām plīts sildzonām.
* Ceturtais: indukcijas plītis ir ļoti ekonomiskas un atšķirībā no elektriskajām plīts virsmām, ieslēgtas vai izslēgtas, tās reaģē nekavējoties

DirectAccess
Pateicoties šīs plīts viedajai "DirectAccess" slīdvadībai, jūs varat pāriet pie vajadzīgā iestatījuma katru reizi. Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešams palielināt vai samazināt sildīšanas pakāpi, vienkārši pieskarieties vadības elementam vai pārvelciet ar pirkstu pār jauno iestatījumu. Tā ir pilnīgi intuitīva, ātra un ērta

Stop and Go funkcija
Ja gatavošanas laikā jums uz brīdi nepieciešams pievērsties citai problēmai, vienkārši izmantojiet Stop and Go funkciju. Ar viena pieskāriena palīdzību gatavošanas process tiek pilnībā apstādināts. Un tad ar vēl vienu pieskārienu tas atkal atsākas, izmantojot visus tos pašus iepriekšējos iestatījumus. Tādēļ jūs varat atbildēt uz tālruņa zvanu vai atkārtoti pārbaudīt recepti, neuztraucoties, ka kaut ko piededzināsiet.