Ecovacs Winbot W930 robots logu tīrītājs (903901643)

Ražotājs: Ecovacs
Kods: X056169
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Saki ardievas vecmodīgajai logu mazgāšanai! 
Revolucionārs palīgs mājsaimniecībā, kas tagad ļauj Jums tīrīt logus, stikla durvis, spoguļus tikai ar vienu pogas pieskārienu. Atbrīvo sevi no smagā sloga - logu mazgāšana, un ļaujiet 'WINBOT' darīt savu darbu! 
'WINBOT' attīra jebkura biezuma stikla virsmas! WINBOT ir pasaulē vienīgais logu tīrīšanas robots, kas var tīrīt jebkura biezuma stiklus.

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota

Robots ir aprīkots ar bezrāmju logu noteikšanas sistēmu, lai jūs varētu tīrīt stikla durvis, margas un dušas kabīnes bez liekiem apgrūtinājumiem. 
'WINBOT' ir viegli izmantot! WINBOT ir tik viegli lietot, Jums atliek vien ieslēgt robotu, novietot to uz loga un nospiest sākuma pogu. Tas ir tik vienkārši! Tagad jūs varat atpūsties un atslābināties, kamēr robotam tiek atļauts darīt darbu Jūsu vietā! Komplektā ietilpst arī tālvadības pults, kas ļauj likt robotam komandu, kad Jūs vēlaties. 
Četru līmeņu tīrīšana maksimālai efektivitātei! Vienīgā lieta, ko dara Winbot ir tīra logus, padarot tos tīrus un spīdīgus. 


Smart Drive System 
WINBOT 9-l Divi neatkarīgi kontroles mehānismi dziļai un ātrai tīrīšanai. 

WINBOT 9-t sistēma ar salvetes palīdzību padara stikla stūrus tīrus. 

Robota smadzenes 
WINBOT 9-l ir sarežģīta operētājsistēma un vairāki sensori, kas palīdz gudri izvairīties no šķēršļiem un notīrīt arī bezkarkasa stiklus un spoguļus. 

Dubultie piesūkšanas riņķi 
WINBOT 9 ir aprīkots ar jaudīgu vākuma pumpi un dubultiem piesūkšanas riņķiem, kas pieļauj robota noturību pie stikla. 
Tīrīšanas funkcijas absorbācijas spēja ir ļoti augsta, salīdzinot ar ikdienišķajām tīrīšanas lupatiņām, 'WINBOT' ir speciāli izstrādātas šķiedras tīrīšanas paliktņi, lai efektīvi absorbētu stiklu no putekļiem un netīrumiem. 'WINBOT' automātiski nosaka Jūsu loga izmēru, tad pateicoties automatizētajai programmai robots pats izprot ceļu un dodas tīrīt logu ātri un efektīvi. 'WINBOT' ir izstrādāts no mīksta materiāla, kas neskrāpē Jūsu loga rāmjus un materiāls robota apakšā ir konstruēts, lai neskrāpē stiklu.