Dunlop Sport Maxx TT ROF 195/55R16 87V vasaras riepa (526719)

Ražotājs: Dunlop
Kods: X015602
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Riepa ar teicamu vilkmi un bremzēšanu uz ceļiem, pateicoties inovatīvajam gumijas maisījuma sastāvam ar augstiem saķeres raksturlielumiem.

 Pilns apraksts

134.00 €
Ir centrālajā noliktavā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Riepas platums 195
Riepas augstums 55
Riepas diametrs R16
Rites pretestības klase E
Saķere uz mitra seguma: B
Vissezonas (M+S)
Run Flat
Palielināta kravnesība (XL)

Sezona
* Vasaras

Izmērs
* Platums: 195 mm
* Augstums: 55 mm
* Diametrs: R16

Ātruma indekss
* V - šīs riepas ir atļauts izmantot līdz 240 km/h lielam ātrumam

Trokšņu līmenis
* 66 dB

Rites pretestības klase
* E

Saķere uz mitra seguma
* B

Īpašības
* Asimetriska protektora konstrukcija nodrošina uzlabotu akvaplanēšanas pretestību. Vienlaidu centrālā riba palielina stabilitāti un precizitāti. Asimetriskais rievu izkārtojums uzlabo saķeri gan uz slapjiem, gan sausiem ceļa segumiem.
* Jaunās paaudzes Dunlop riepām raksturīgs plakanāks protektora profils, kas atkarībā no riepu izmēra un tipa nodrošina par 4–8 % lielāku saskares virsmu. Plakanāks profils ar lielāku saskares virsmu nodrošina lielāku stabilitāti un labāku reakciju uz ceļa, ļaujot riepām reaģēt ātri un precīzi.
* MRT konstrukcijām izmantoti desmit dažādi rādiusi, un tādēļ tās ir daudz precīzākas. Tādējādi mēs varam garantēt ļoti efektīvu spiediena sadalījumu uz ceļa saskares virsmas. Rezultātā pāreja no taisna virziena uz līkumiem ir līdzenāka, kas nodrošina daudz precīzāku un progresīvāku reakciju.
* Īpašā borta loka sistēma pastiprina riepas un diska savienojumu maksimālai vadāmībai un daudz precīzākai braukšanas pieredzei. Tāpat kā saķere starp roku un stūres ratu, tā nodrošina uzlabotu vadību un izcilu reakciju uz ceļa.
* Asimetrisks protektora dizains ar mainīgu bloku un rievu attiecību nodrošina uzlabotu akvaplanēšanas pretestību. Masīvs ārējā pleca bloks nodrošina ātru un bezturbulences ūdens novadīšanu, šādi nodrošinot nepārspējamu stabilitāti līkumos.
* Kevlar® šķiedru mīkstā masa ir iestrādāta sānu malas augšējā daļā. Tas nodrošina stingrākas riepu sānu malas pat / īpaši augstā darba temperatūrā.
* Dunlop MFS (maksimālā atloka aizsarga) sistēma nodrošina sava veida riteņa diska malas aizsardzību. Gumijas profils ir visapkārt riepai, novietots zemu uz riepas sāniem virs riteņa diska atloka, veidojot bufera zonu.
* Bezsavienojumu neilona bandāža ar 0° slāni. Hibrīda pārklājuma tehnoloģija garantē ievērojami mazāku gredzenveida deformāciju lielā ātrumā.
* Protektora savienojums sajaukts ar oglekļa kvēpu nanodaļiņām. Šo sastāvu optimizē sveķi un polimēri, kas nodrošina mūsu motoru sporta riepu lielisku saķeri ar sausiem un slapjiem ceļiem.
* Dubultā kvarca sastavs garantē zemu dilšanas un bojājumu varbūtību. Tas radikāli uzlabos jūsu braukšanas baudījumu, jo uzlabosies paātrinājuma rādītāji.
* Kvarca Plus gumijas sastāvs ir no motorsporta atvasināts protektora gumijas maisījums, kas nodrošina labāk izkliedētu augsta līmeņa saķeri.