Dons. Varanasi. (CD)

Ražotājs: Pasadena
Kods: X019500

Dons. Varanasi. (CD)  Pilns apraksts

11.99 €
Ir Xnet noliktavā
Piegāde
Komplektā lētāk:
Kopā:
20.99 €

Atsevišķi pērkot 11.99 € + 9.99 € = 21.98 €

Dons. Varanasi. (CD) + Dons. Signāls. (CD)

SPECIFIKĀCIJA
Žanrs POP
Latviešu
Datu formāts Audio
Ceturtais studijas albums „Varanasi”, kas ir jau iepriekš iznākušā „Signāls” turpinājums.

"...Varanasi, kas pieminēta dziesmā, ir vecākā pilsēta Indijā, svētvieta, meka. Es ticu, ka mums katram ir savs Varanasi. Cits to rod baznīcā, cits darbā, cits TV, lauksaimniecībā vai dzejā. Tā pat nav vieta, tas ir dvēseles stāvoklis. Katrs cilvēks kaut kādā dzīves posmā iekāpj šajā vilcienā un aizbrauc uz Varanasi, izrāpjas no savas komforta zonas, pieņem drastiskus lēmumus un tad sāk mācīties kā dzīvi lasīt," par pirmo jaunā albuma «Varanasi» vēstnesi saka Dons.

Dziesmas producents ir Rūdolfs Budze (DJ Rudd), ieraksts veikts «Sound Division Studios», skaņu inženieris Krišjānis Geidāns, un «Mute Studija», skaņu inženieris Andis Ansons, dziesmu miksēja Armands Treilihs («Creative Solutions») un DJ Rudd. Māsterings - Jānis Zaneribs «Mute Studija», stīgas aranžējis Emīls Zilberts.

Ierakstā piedalījās: Rūdolfs Dankfelds (bungas), Toms Poišs (bass), Artūrs Šingirejs (klavieres), Raimonds Ozols (pirmā vijole), Sandis Šteinbergs (otrā vijole), Liene Beitāne (alts), Pēteris Čirkšis (čells), Aminata Savadogo (piebalss), Artūrs Šingirejs (piebalss).