Cygnett StickMount Jebkuras iekārtas Universāls Auto Nano Gēla Lipekļa stiprinājums ar 360 grādu rotāciju

Ražotājs: Cygnett
Kods: X064378
MPN: CY1217ACVVU
Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Paredzēts Universālā

Ražotājs: Cygnett

Produkta Kods: CY1217ACVVU

Artikuls: ART655-05

Krāsa: Melna

Savietojamība: ar iekārtām kuru platums ir - 5,8 - 9,8cm (2,28 - 3,85")

Cygnett Vent View Vice universāls auto ventilācijas restes paneļa stiprinājums GPS navigācijām un mobīlajiem telefoniem ar universālu universālu iekārtas saspiedēja elementu no 5,8 - 9,8cm (2,28 - 3,85") . Izgatavots no augstas kvalitātes plastmasas un metāla materiāliem.

Auto stiprinājums ērti fiksējas iekš ventilācijas restēm, un pateicoties papildus fiksācijas elementiem atbalstas pret auto paneli, un stabili notur iekārtu iekš paša stiprinājuma. Šads risinājums ir ideāls priekš tiem, kuri vēlas lai turamā iekārta atrastos pēc iespējas tuvāk, un būtu sasniedzama pēc iespējas ērtāk un ātrāk.

- Turētaja pamatnē iestrādāts universāls iekārtas saspiedēja elements, iekš kura var viegli un ērti iestiprināt un noņemt jebkuru elektronikas ierīci: mobīlo telefonu, GPS navigāciju, mp3/mp4 lpeijeri, u.c

- Regulējams visos iespējamos leņķos pateicoties savai universālajai konstrukcijai - 360 grādu rotējošo fiksācijas elementu, kurš regulējas jebkurā leņķī

- Turamo iekārtu iespējams pagriezt gan vertikāli, gan horizontāli, pateicoties 360 grādu mehānismam kurš iebūvēts stiprinājumā.

- Viegla iekārtas izņemšana pateicoties universālai fiksātora sistēmai. 

Iepakots ražotāja oriģinālajā blistera iepakojumā