Continental ContiIceContact 2 265/65R17 116T ziemas riepa ar radzēm

Ražotājs: Continental
Kods: X024259

Uzlabota veiktspēja un optimāla vadāmība pat visskarbākajos Skandināvu ziemas apstākļos - gan vieglajām automašīnām, gan 4x4 džipiem.

 Pilns apraksts

227.00 €
Pieejama 1-2 nedēļu laikā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Riepas platums 265
Riepas augstums 65
Riepas diametrs R17
Ar radzēm
Vissezonas (M+S)
Run Flat
Palielināta kravnesība (XL)
Ātruma indekss T - šīs riepas ir atļauts izmantot līdz 190 km/h lielam ātrumamContinental IceContact 2 - 2015.gada sezonas jaunums radžoto ziemas riepu segmentā! Augstākā veiktspēja uz ledus vieglajiem un apvidus automobiļiem.  


Modernizēta radžu tehnoloģija gan radzes vidusdaļai, gan smailei. Radzes ir ielīmētas protektora blokos, kas nodrošina lielisku noturību un stabilitāti.

Jauna ledus šķelšanas tehnoloģija. Rezervuāri ap katru radzi sašķeltā ledus novadīšanai no saķeres virsmas sniedz atbalstu lieliskajai Brilliant Plus radžu tehnoloģijai un aizsargā no sašķelto ledus gabaliņu iekļūšanas starp protektora blokiem un saķeres virsmu.

Īpaša riepas gumijas sastāva tehnoloģija ilgtermiņā nodrošina līdzsvaru starp gumijas sastāva elastību un protektora bloku stingrību.

Jaunais protektora raksta dizains ar 3D pastiprinātām lamelēm un 3D sinusveidīgām lamelēm kombinācijā ar asiem iegriezumiem riepas plecu daļā