Cogito Classic Silicon Orange viedpulkstenis melnā/oranžā krāsā (CW2.0-005-01)

Ražotājs: Cogito
Kods: X060010
MPN: CW2.0-005-01
UPC: 4897015725945
Ražotāja garantija: 12 mēn.

Klasiska stila viedpulkstenis, kas savietojams ar dažādām Android un iOS ierīcēm. Pateicoties 10ATM ūdensizturībai varēsi neuztraukties par saslapināšanos. Ieguvis atzinību Šveices pulksteņu izstādē Baselworld 2014.

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Savietojams ar operētājsistēmu Android / iOS
Krāsa Melna / Oranža
Ekrāna izmērs 1.7"
Paaugstināta aizsardzība Mitrumizturīgs / Putekļdrošs
Bluetooth
Wi-Fi savienojums

Laiks ir pati vērtīgā lieta, taču vienmēr pieaugošo digitālo ierīču laikmetā ir grūti to organizēt. Kā lai to izdara un tiek galā ar visiem zvaniem, epastiem, sociālajos tīklos notiekošo?

Cogito Classic atgriež laika kontroli tavās rokās. Šis viedpulkstenis atgriezīs līdzsvaru starp mājām, darbu un virtuālo dzīvi.

Dizains, kas augstu novērtēts
Pulkstenis, par kuru tu būsi lepns. Tāds, kas dabiski sapludina laikrāža un modernas saziņas ierīces funkcijas. Pateicoties premium materiāliem, tu brīvi varēsi izpaust savu stilu.

10ATM ūdens izturība
Duša, lietus, izklaides pludmalē vai baseinā - Cogito Classic ir paredzēts slapjām situācijām, kurās telefons nevar atrasties tev rokās.

Esi savienots
Ienākošie vai neatbildētie zvani, telefona baterijas brīdinājums, SMS priekšskatījums vai paziņojumi par epastiem - to visu izdarīs Cogito Classic

Nekādas uzlādes
Pateicoties Bluetooth Low Energy tehnoloģijai, Cogito Classic var strādāt ar standarta podziņbateriju CR2032 un darboties pat vairākus mēnešus.

Nonāc uz pareizajām pēdām
Aktivitāšu trekeris ir unikāls un stilīgs rīks, kas iedvesmos veselīgu dzīvesveidu. Seko līdzi tam, cik daudz kusties un motivē sevi dzīvot veselīgi.

 Duālā laika attēlošana
Funkcija, kas īpaši noderēs, ja ceļo vai sazinies ar cilvēkiem citās valstīs. Atrodies Rīgā, taču redzi laiku arī Ņujorkā.

Savietojamība
* iOS 7 un jaunākas ierīces
* Android 4.3 un jaunākas ierīces
* Savienojuma tips: Bluetooth

Barošana
* 2 x CR2032 podziņtipa baterijas

Materiāls
* Korpuss: Tērauds
* Siksniņa: Silikons

Izmēri
* Korpusa diametrs x biezums: 44 x 17 mm
* Siksniņas platums: 22 mm
* Kopējais garums: 225 mm