Christopeit Ergometer EM 3 velotrenažieris (CH9808)

Ražotājs: Christopeit
Kods: X008954
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Christopeit Ergometer EM 3 velotrenažieris.

 Pilns apraksts

299.00 €
29.90 €/mēn. Lizinga kalkulators
Līzinga kalkulators

29.90€*

Pirmā iemaksa un ikmēneša maksājumu kopsumma ir 328.90€

*Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi, taču sniedz priekšstatu par to, cik liels varētu būt kredīta ikmēneša maksājums. Izvēlieties aizdevuma summu un termiņu. Raksturīgākos piemērus skatīt šeit.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt aizdevumu.

Ir centrālajā noliktavā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Maksimālais lietotāja svars 120 kg
Displejs
Slodzes līmeņi 16
Pulsa mērītājs
Ķermeņa tauku analīze (BMI, BMR)
Patērēto kaloriju uzskaite
Distance
Ātrums

HA klases profesionāls ergometrs terapeitiskiem treniņiem. Trenažieris kas ir paredzēts individuālai lietošanai tikai mājas apstākļos. Atšķirībā no parastajiem trenažieriem, lietojot trenažieri - ergometru, iespējams izvairīties no pārslodzes. Automātiskā sistēma, kas nodrošina treniņa slodzes pielāgošanos pulsa darbībai un slodzes kontroles sistēma, novērš pārslodzi un ir priekšnoteikums veselīgam treniņam.

Specifikācija:
* Augstas klases kardiotrenažieris.
* Magnētiska slodzes sistēma.
* Inerces masa: 8kg.
* Elektroniskā slodzes vadība no treniņu datora.
* 3 no pulsa atkarīgas programmas.
* manuālās programmas.
* 16 slodzes līmeņi.
* 1 programma neatkarīga no griešanās ātruma.
* 1 programma ķermeņa tauku procenta noteikšanai.
* ulsa mērītājs ar sensoriem uz rokturiem.
* Horizontāli un vertikāli regulējams sēdeklis.
* Regulējams sēdekļa un stūres slīpums.
* rīdas nelīdzenumu kompensatori.
* Transportēšanas ritenīši.
* Barošanas bloks.
* Iespēja iestatīt personīgos parametrus 4 lietotājiem.
* Digitālais displejs uzrāda laiku, ātrumu, distanci.
* Maksimālais ķermeņa svars 120kg.
* Izmēri: 52cm x 148cm x 110cm.

Treniņi

Attīsta izturīgumu, nostiprina sirds un asinsvadu sistēmu, vienlaikus trenējot arī kāju un muguras muskulatūru. Velotrenažieru vienkāršās lietošanas un efektivitātes dēļ šis ir patlaban populārākais mājas trenažieru veids.
Atkarībā no fiziskās sagatavotības, katram ir iespējams izvēlēties sev atbilstošu treniņa sarežģītības pakāpi (0 – 10), mainot pedāļu pretestību. Iesācējiem lietojot velotrenažieri mājās gan nevajadzētu aizrauties ar lielākās pretestības režīmiem, slodze jāpalielina ļoti pakāpeniski. Standarta velokompjūteru displejs uzrāda nobraukto km skaitu, laiku, pulsu, kā arī kaloriju patēriņu.
Velotrenažieri var būt ar magnētisko un lentes bremzēšanas sistēmu. Iecienītāki ir velotrenažieri ar magnētisko bremzēšanas sistēmu. Ap trenažierī esošo disku ir izkārtots magnētu pusloks, un pedāļu pretestība mainās atkarībā no attāluma starp magnētiem un disku. Šo velotrenažieru darbībā izpaliek berze, tādēļ gaita ir klusa un plūstoša. Saudzētas tiek arī locītavas. Velotrenažieri, kuros slodze tiek radīta, pie diska pievelkot lentu, ir nedaudz skaļāki, un arī to gaita ir nedaudz saraustīta. (Toties šie trenažieri būs salīdzinoši lētāki.)
Īpašs velotrenažieru veids ir tehniski sarežģītākie veloergometri, kas paredzēti izmantošanai galvenokārt fizioterapijas nodarbībās. Šiem trenažieriem ir iespējams slodzi noteikt maksimāli precīzi – vatos. Atkarībā no trenažiera lietotāja veselības stāvokļa, var izvēlēties piemērotāko programmu, kas patstāvīgi regulē slodzi visa treniņa laikā, sadalot to iesildīšanās periodā, slodzes kāpinājumā un jau mierīgāka brauciena beigu fāzē.
Kaislīgākie riteņbraucēji var izvēlēties īpašus velotrenažierus ar muguras balstu. Pedāļus uz šāda trenažiera jāmin atrodoties pusguļus stāvoklī, tādējādi intensīvāk nodarbinot kāju un iegurņu muskuļus.