Canon Speedlite 430EX II

Ražotājs: Canon
Kods: X000051
Ražotāja garantija: 12 mēn.

Jaunās funkcijas

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Paredzēts Canon

Maksimālai pielāgojamībai un izmantošanas ērtībai, Speedlite 430EX II piemīt vairākas jaunas funkcijas. Atkārtotas izmantošanas laiks ir samazināts par aptuveni 20%. Šis process notiek nemanāmi, lai samazinātu gaidīšanas brīdi. Jaunais metāla stiprinājums ar pārveidotiem savienošanas kontaktiem nodrošina īpaši stabilu kameras savienošanu ar zibspuldzi, iegūstot ātru savienojumu ar kameru; ir iekļauts arī jauns ātrās atbrīvošanas un bloķēšanas mehānisms.

Manuālajā režīmā Speedlite 430EX II nodrošina soļa 1/3 iedaļas iestatījumu, lai uzlabotu darbības precizitāti. Kā arī – lietojot to ar savienojamām EOS kamerām – katru Speedlite 430EX II iestatījumu iespējams regulēt kameras izvēlnes sistēmā, panākot ātras, intuitīvas iestatījumu izmaiņas.

Zibspuldzes sistēma

Speedlite 430EX II ir galvenā analogo un digitālo kameru integrētās zibspuldzes sistēmas sastāvdaļa un tā ir pilnībā savietojama ar EOS kameru E-TTL II attāluma pārraides sistēmu. To iespējams arī izmantot kā pakārtoto ierīci, savienojot ar galveno bezvadu zibspuldzes iekārtu.

Baltā balansa kompensācija

Nepārtrauktas fotografēšanas laikā nelielas novirzes zibspuldzes sprauslas spriegumā un spilgtumā var atsevišķos rāmjos destabilizēt balto balansu. Speedlite 430EX II to labo, pārraidot krāsas informāciju no zibspuldzes uz kameru. Šo informāciju tālāk izmanto, lai optimizētu katra atsevišķā attēla baltās krāsas balansu. Šī funkcija ir aktivizēta, ja kameras iestatījumi atrodas Auto WB vai Flash Mode.

Atbilstošs sensora izmērs

EOS digitālajās kamerās iebūvētais Speedlite 430EX II uztver vai sensors ir platformāta, APS-C vai APS-H. Zibspuldzes tālummaiņas stāvoklis tad tiek automātiski noregulēts, optimizējot zibspuldzes nodrošinājumu un uzņemšanai nepieciešamā lādiņa daudzumu.

Pilnīgs aprīkojums pilnīgai kontrolei

Citas Speedlite 430EX II funkcijas ir pirmās un otrās atstarotāja zibspuldzes sinhronizācija, ekspozīcijas kompozīcija, kā arī paplašināts deviņu lietošanas funkciju klāsts.