Canon Powershot SX280 HS kompaktkamera

Ražotājs: Canon
Kods: X000099
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Canon PowerShot SX280 HS izmantojiet pilnīgu un kompaktu ceļojuma ierīci

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Foto izšķirtspēja 12 Mpix
Optiskais palielinājums 20 x
Fotokameras ekrāns 3 collas
Wi-Fi savienojums
Attēla stabilizācija
Video ieraksts Full HD
Skārienjutīgs ekrāns
Skatu meklētājs
GPS uztvērējs fotokamerā
Barošanas veids Akumulatora

Kompaktā PowerShot SX280 HS ietver visas nepieciešamās funkcijas, lai jūs varētu iemūžināt un kopīgot savus ceļojumus: 20x optisko tālummaiņu, vienmērīgu Full HD 60 kadru/sek. video, GPS marķēšanu un Wi-Fi. HS sistēma garantēteicamus rezultātus vājā apgaismojumā.

Iespējas

* 20x tālummaiņa, 25 mm plats objektīvs
* HS sistēma: 12,1 megapikseļu CMOS, DIGIC 6
* Režīms Intelligent IS, Enhanced Dynamic IS
* Wi-Fi
* Full HD (60 kadri/sek.)
* 7,5 cm (3 collu) PureColor II G šķidro kristālu displejs
* GPS ar A-GPS
* Hybrid Auto, Smart Auto
* Manuālais, Av un Tv režīms
* Fotografēšana lielā ātrumā. Papildaprīkojumā pieejama ūdensizturīga somiņa

20x tālummaiņa, 25 mm plats objektīvs

Ietilpiniet kadrā vēl vairāk ar 25 mm platu objektīvu vai piekļūstiet vēl tuvāk attāliem objektiem ar 20x optisko tālummaiņu. Izmantojiet aptuveni divreiz jaudīgāku tālummaiņu ar ZoomPlus — uzlabotu tālummaiņas tehnoloģiju, kas parāda vēl detalizētāku un asāku skatu nekā parastā digitālā tālummaiņa.

HS sistēma: 12,1 megapikseļu CMOS, DIGIC 6

HS sistēma ir īpaši laba slikta apgaismojuma apstākļos un ļauj uzņemt patieso mirkļa atmosfēru, neizmantojot zibspuldzi vai trijkāji. Uzlabotā DIGIC 6 apstrāde un īpaši jutīgais 12,1 megapikseļa CMOS sensors nodrošina teicamu attēla kvalitāti visās situācijās, garantējot līdz ISO 6400.

Režīms Intelligent IS, Enhanced Dynamic IS

Režīms Intelligent IS novērš kameras kustību radītās sekas, lai visi fotoattēli un video būtu precīzi un detalizēti pat ar pilnu tālummaiņu vai vājā apgaismojumā. Režīms Enhanced Dynamic IS ļauj skatīt pārsteidzoši vienmērīgus un reālus video, kompensējot plašu lietotāju kustību klāstu.

Wi-Fi

Wi-Fi* ļauj parocīgi izveidot savienojumu ar mājas bezvadu tīkliem, saderīgiem printeriem un datoriem, kā arī ar portatīvām ierīcēm, piemēram, viedtālruņiem un planšetdatoriem, lai ātri un ērti attēlus kopīgotu tiešsaistē.

Full HD video (60 kadri/sek.)

Izmantojiet video pogu, lai nekavējoties ierakstītu vienmērīgu un ļoti reālistisku stereo Full HD (1080p) video ar 60 kadriem/sek. un optisko tālummaiņu. MP4 atbalsts ļauj vienkārši atskaņot un kopīgot saturu portatīvās ierīcēs.

7,5 cm (3 collu) PureColor II G šķidro kristālu displejs

Liels, izturīgs un kvalitatīvs šķidro kristālu displeja ekrāns ar teicamu redzamību ļauj viegli pārskatīt izvēlni, kadrēt, skatīt fotoattēlus un ērti koplietot tos ar draugiem.

GPS ar A-GPS

GPS marķē fotoattēlu un videoklipu atrašanās vietu, bet funkcija Logger (reģistrēšana žurnālā) var saglabāt informāciju par jūsu ceļojuma vietu. A-GPS atbalsts ļauj ātrāk noteikt atrašanās vietu. Izmantojiet komplektācijā iekļauto programmatūru Map Utility, lai atzīmētu fotografēšanas vietas.

Hybrid Auto, Smart Auto

Bez piepūles uzņemiet izcilus fotoattēlus vai video, izmantojot Smart Auto režīmu, kas no 58 variantiem (video — 21 varianta) izvēlas optimālos iestatījumus. Režīms Hybrid Auto ļauj fotografēt ar Smart Auto, pirms katra kadra ieraksta arī 4 sekundes garu videoklipu un apvieno tos aizraujošā HD (720p) video.

Manuālais, Av un Tv režīms

Eksperimentējiet ar dažādiem efektiem, izmantojot manuālos režīmus (Tv, Av un M), kuri ļauj radoši kontrolēt aizslēga darbības ātrumu un atvērumu.

Fotografēšana lielā ātrumā. Papildaprīkojumā pieejama ūdensizturīga somiņa

Izmantojiet fotografēšanu lielā ātrumā, lai uzņemtu spraigu darbību, vai režīmu Super Slow Motion Movie, lai palēninātu ātras darbības. Fotografējiet zem ūdens pat 40 m dziļumā, izmantojot ūdensizturīgu somiņu (papildaprīkojums).