Canon PowerShot G3 X 20MP kompaktkamera melnā krāsā (158810)

Ražotājs: Canon
Kods: X058061
MPN: 0106C002
UPC: 4549292034615
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Spēcīga foto un videokamera ar 25 reižu tālummaiņu. Ar PowerShot G3 X, kurā apvienota 25 reižu tālummaiņas objektīva daudzpusība ar augstākās kvalitātes attēlveidošanas veiktspēju, ko nodrošina 1,0 tipa sensors, var uzņemt lieliskas kvalitātes fotoattēlus un filmas. Plašs ekspertiem paredzētu funkciju klāsts un vadības iespējas palīdz atraisīt radošumu.

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Foto izšķirtspēja 20 Mpix
Optiskais palielinājums 25 x
Fotokameras ekrāns 3.2 collas
Wi-Fi savienojums
Attēla stabilizācija
Video ieraksts Full HD
Skārienjutīgs ekrāns
Skatu meklētājs
GPS uztvērējs fotokamerā
Barošanas veids Akumulatora

Large_sensor.jpg

Liela sensora veiktspēja apvienojumā ar 25 reižu īpaši spēcīgu tālummaiņas objektīvu

Create_connect.jpg

Radiet, izveidojiet savienojumu un vienkārši kopīgojiet

Liela sensora veiktspēja apvienojumā ar 25 reižu īpaši spēcīgu tālummaiņas objektīvu

Ass, 24 mm tālummaiņas objektīvs ar īpaši platu leņķi apvienojumā ar 1,0 tipa sensoru ļauj pārsteidzoši detalizēti uzņemt jebkuru objektu — tuvu un tālu. Gan fotoattēliem, gan filmām fotokamera PowerShot G3 X sniedz iespēju uzņemt ainas ar skaisti izpludinātu fonu un pietuvināt objektus pat vājā apgaismojumā.

Lieliska vājā apgaismojumā

Iegūstiet asus un skaidrus uzņēmumus jebkuros apstākļos — pat vājā apgaismojumā — pateicoties 1,0 tipa 20,2 megapikseļu CMOS sensora un DIGIC 6 procesora apvienojumam.

Low_Light.jpg

sensor-range.jpg

Augstākās kvalitātes Canon optika

Fotokamera PowerShot G3 X ar 25 reižu optisko tālummaiņu un 9 lapiņu diafragmu ir lieliski piemērota plūstošu ainavu, portretu ar skaisti izpludinātu fonu un izsmalcinātu detaļu uzņemšanai no attāluma.

  1. slide_1.jpg
   

Velciet, lai veiktu tālummaiņu

Sharp_results.jpg

Asi rezultāti — vienmēr

Jums vairs nav jāuztraucas, ka kameras kustības sabojās rezultātus. Par to parūpēsies inteliģentais optiskais režīms Image Stabilizer. Šī kamera automātiski pielāgo iestatījumus un nodrošina asus, detalizētus fotoattēlus un video pat tad, kad uzņemat pilnā tālummaiņā vai ar kameru rokās vājā apgaismojumā. Turklāt jūsu filmas būs pārsteidzoši vienmērīgas, pateicoties 5 asu filmu stabilizēšanas funkcijai.

Radiet, izveidojiet savienojumu un vienkārši kopīgojiet

Create_connect_tab_01.jpg

Kopīgošana bez piepūles

Attēlu un stāstu kopīgošana ir vienkārša. Attēlus un filmas varat ātri pārsūtīt uz viedtālruņiem vai planšetdatoriem, izmantojot Wi-Fi un Dynamic NFC.

Create_connect_tab_02.jpg

Attāla uzņemšana

Ir vienkārši pašam piedalīties grupu uzņēmumos vai fotografēt savvaļas dzīvniekus, ja izmanto pilnīgi manuālu attālu fotokameras vadības kontroli no sava viedtālruņa vai planšetdatora.

Create_connect_tab_03.jpg

Vienkārša attēlu dublēšana

Dublējiet vērtīgos jaunos attēlus bez vadiem no jebkuras vietas uz mākoņpakalpojumu, izmantojot funkciju Image Sync, un sinhronizējiet tos ar savu datoru un viedtālruni.

     

Modernas filmu uzņemšanas funkcijas jaunajiem filmu veidotājiem

Veidojiet skaistas Full HD filmas ar plašo kadru nomaiņas ātrumu izvēli un izmantojiet ekspertu funkcijas, tostarp pilnīgi manuālu vadību, funkciju MF Peaking un HDMI tiešraides izvadi. Modernā 5 asu dinamiskā attēlu stabilizēšana nodrošina stabilitāti — vienmērīgu uzņemto materiālu, bet daudzpusīgās audio ieraksta iespējas ar mikrofonu un austiņu ligzdām palīdz veidot filmas ar augstas kvalitātes skaņu.

Movie_tab_01.jpg

Dabiskas filmas

Veidojiet vienmērīgas, dabiskas Full HD filmas ar pilnīgi manuālu vadību un dažādiem kadru nomaiņas ātrumiem (24p, 25p, 30p, 50p, 60p)

  Movie_tab_02.jpg

Vienmērīgas filmas

Modernā 5 asu dinamiskā attēlu stabilizēšana nodrošina stabilu un vienmērīgu uzfilmēto materiālu.

  Movie_tab_03.jpg

Vienkārša attēlu dublēšana

Daudzpusīgas skaņu ieraksta opcijas ļauj izmantot ārējo mikrofonu un austiņas, lai uzņemtu augstas kvalitātes stereo skaņu un uzraudzītu procesu.

Movie_tab_04.jpg

Profesionālas funkcijas

Panāciet ideālu fokusu ar funkciju MF Peaking un izmantojiet funkciju Aspect Markers, lai uzņemtu savu materiālu populāru filmu formātos. Vērojiet savu radošumu, kad uzņemat ar HDMI tiešraides izvadi.

     

Ekspertu līmeņa vadības funkcijas palīdz paust radošumu

Liels, augstas izšķirtspējas (1620k punkti), noliecams LCD skārienekrāns un plašs vadības ripu un pielāgošanas iespēju klāsts nodrošina kontroli, lai jūs varētu paust savu radošumu. Izmantojiet funkciju Touch AF, kas sniedz iespēju precīzi fokusēt un vienmērīgi pietuvināt fokusētu attēlu filmās, un uzreiz piekļūstiet svarīgiem iestatījumiem ar nevainojami darbojošos objektīva vadības ripu. RAW failu atbalsts, iebūvēts ND filtrs un ilglaicīgas ekspozīcijas režīms plašākām radošām iespējām.

Expert_control_01.jpg

Noliecams skārienekrāns

Iegūstiet pilnīgu vadības kontroli ar lielo, augstas izšķirtspējas (1620k punkti) noliecamo skārienekrānu, kura interfeiss ir līdzīgs Canon EOS. Automātiskā fokusēšana ar pieskārienu sniedz iespēju precīzi fokusēt un vienmērīgi pietuvināt fokusētu attēlu filmās.

Expert_control_02.jpg

Vienkārša pielāgošana

Izmantojiet plašo pielāgošanas iespēju klāstu, piemēram, pielāgojamu vienmērīgas darbības objektīva gredzenu, kas nodrošina vienkāršu vadību, tostarp veicot precīzu fokusa regulēšanu.

Expert_control_03.jpg

Pilnīgi manuāla vadība

Paplašiniet savas radošās iespējas ar RAW failu atbalstu, iebūvētu ND filtru un ilglaicīgas ekspozīcijas režīmu, lai kontrolētu manuālo ekspozīciju.

     

Uzņemiet kā profesionālis visos apstākļos

Ātra automātiska fokusēšana un nepārtraukta uzņemšana ar 5,9 kadriem sekundē ļauj pilnīgāk notvert darbību. Lai fotografēšana būtu līdzīga kā ar DSLR kameru, varat arī pievienot augstas izšķirtspējas elektronisko skatu meklētāju. Attīstiet savu radošumu un eksperimentējiet ar apgaismojumu, izmantojot Canon Speedlite zibspuldzes un objektīvu filtrus.

Notveriet visu darbību

Ar nepārtraukto uzņemšanu ar ātrumu 5,9 kadri sekundē varat vienkārši notvert precīzu darbību. Turklāt kamera turpinās uzņemt ar ātrumu 5,9 kadri sekundē, līdz atmiņas karte būs pilna — jūs nepalaidīsiet garām nevienu mirkli.

  1. slide_1.jpg
   

Turpiniet uzņemšanu jebkādos laikapstākļos

Vienkārši uzņemiet darbību ar ātrām kustībām, izmantojot funkciju Fast AF un 5,9 kadru sekundē nepārtraukto uzņemšanu, un turpiniet uzņemt neatkarīgi no lietus vai saules, pateicoties pret putekļiem un pilēšanu izturīgajam fotokameras korpusam.

Pro_conditions.jpg

Accessories.jpg

Paplašiniet savu radošumu

Attīstiet savu radošumu ar plašu optisko piederumu klāstu, tostarp augstas izšķirtspējas elektronisko skatu meklētāju un EOS Speedlite zibspuldzēm.

 

ATTĒLA SENSORS

Veids

1,0 tipa fona apgaismojuma CMOS

Lietderīgo pikseļu skaits

apm. 20,2 M (malu attiecība 3:2) [14]

Efektīvo/kopējo pikseļu skaits

apm. 20,9 M

Krāsu filtra veids

Pamatkrāsu

ATTĒLA APSTRĀDES PROCESORS

Veids

DIGIC 6 ar iSAPS tehnoloģiju

OBJEKTĪVS

Fokusa attālums

8,8–220 mm (35 mm ekvivalents: 24–600 mm)

Tālummaiņa

25x optiskā tālummaiņa
50x ZoomPlus tālummaiņa
Digitālā aptuveni 4x (ar digitālu telekonverteru aptuveni 1,6x vai 2,0x [1])
Kombinētā aptuveni 100x

Maksimālais f/skaitlis

f/2,8-f/5,6

Uzbūve

18 elementi 13 grupās (1 divpusēja asfēriska UA lēca, 2 vienpusējas asfēriskas UA lēcas, 1 vienpusēja asfēriska lēca, 2 UD lēcas un 1 Hi-UD lēca)

Attēlu stabilizēšana

Jā (objektīva pārslēgšanas tips), apm. 3,5 pakāpes [13]. Tehnoloģija Intelligent IS ar uzlaboto 5 asu Dynamic IS

FOKUSĒŠANA

Veids

TTL

Automātiskā fokusa (AF) sistēma/punkti

AiAF (31 punkts vai sejas noteikšana ar funkciju Face Select un Track), 1 punkta automātiskais fokuss (pieejama jebkura pozīcija vai fiksēts centrā)

AF režīmi

Viens kadrs, nepārtraukts, Servo AF/AE [6], Touch AF

AF punktu atlase

Lielums (parasts, mazs)

AF fiksators

AF papildu gaisma

Manuāls fokuss

Jā, ar manuālo fokusa asuma korekciju, AF un MF

Fokusa notveršana

Tuvākais fokusēšanas attālums

5 cm (plats) no objektīva priekšas
85 cm (telefoto) no objektīva priekšas

EKSPOZĪCIJAS VADĪBA

Mērīšanas režīmi

Novērtēšanas (saistīts ar sejas noteikšanas autofokusa kadrēšanu), centrēti svērtā vidējā mērīšana, viena punkta mērīšana (centrs vai Touch AF kadrēšana)

AE fiksators

Ekspozīcijas kompensācija

+/- 3 EV ar 1/3 palielinājuma soli
Manuālā un automātiskā dinamiskā diapazona korekcija
Automātiskā ēnu korekcija
ND filtrs (3 pakāpes)

Automātiskā ekspozīcijas notveršana (AEB)

1/3–2 EV ar 1/3 palielinājuma soli

ISO jutība

125, 160, 200, 250, 320, 400, 500, 640, 800, 1000, 1250, 1600, 2000, 2500, 3200, 4000, 5000, 6400, 8000, 10000, 12800 [15]
AUTO ISO: 125–6400 (iespējams iestatīt maks. ISO ātrumu un maiņas ātrumu)

AIZSLĒGS

Ātrums

1–1/2000 s (rūpnīcas noklusējums) ILGLAICĪGĀ EKSPOZĪCIJA, 30–1/2000 s (kopējais diapazons atšķiras atkarībā no uzņemšanas režīma)

BALTĀS KRĀSAS LĪDZSVARS

Veids

TTL

Iestatījumi

Auto (automātisks (tostarp seju noteikšanas baltās krāsas līdzsvars)), Daylight (dienas gaisma), Shade (ēna), Cloudy (apmācies), Tungsten (kvēlspuldze), Fluorescent (dienasgaismas spuldze), Fluorescent H (dienasgaismas spuldze H), Flash (zibspuldze), Custom 1 (pielāgots 1), Custom 2 (pielāgots 2)
Vairāku apgabalu baltās krāsas līdzsvara korekcija režīmā Smart Auto White Balance Compensation
Krāsu pielāgošana zvaigžņu uzņemšanas režīmā Star

KRĀSU MATRICE

Veids

sRGB

SKATU MEKLĒTĀJS

Skatu meklētājs

Papildus pieejams elektroniskais skatu meklētājs EVF-DC1

ŠĶIDRO KRISTĀLU MONITORS

Monitors

Noliecams 8 cm (3,2 collu) sRGB PureColor II G šķidro kristālu displeja skārienekrāns (TFT). Malu attiecība 3:2. apm. 1 620 000 punkti. Kapacitīvais tips

Attēla parādāmā daļa

apm. 100%

Spilgtums

Regulējams piecos līmeņos. Šķidro kristālu displejs, ātrs izgaismošanas laiks

ZIBSPULDZE

Režīmi

Automātiski, manuāla zibspuldzes ieslēgšana/izslēgšana, lēnā sinhronizēšana

Lēnā sinhronizācija

Jā. Lielākais ātrums — 1/2000 s

Sarkano acu efekta samazināšana

Zibspuldzes ekspozīcijas kompensācija

+/- 2 EV ar 1/3 palielinājuma soli. Režīms Face Detection FE, Safety FE, Smart Flash Exposure

Zibspuldzes ekspozīcijas fiksators

Manuāla enerģijas patēriņa pielāgošana

3 līmeņi ar iekšēju zibspuldzi (līdz 19 līmeņiem ar ārēju EX Speedlites 270EX II un 430EX II. 22 līmeņi ar 580EX II, 600EX un 600EX-RT [2])

Otrā atstarotāja sinhronizācija

Iebūvētās zibspuldzes diapazons

60 cm – 6,8 m (W)/85 cm – 3,1 m (T)

UZŅEMŠANA

Režīmi

Smart Auto (vieds automātiskais režīms) (nosaka 58 ainas), Program AE (programmēta automātiska ekspozīcija), Shutter priority AE (automātiska ekspozīcija ar aizslēga prioritāti), Aperture priority AE (automātiska ekspozīcija ar atvēruma prioritāti), Manual (manuāls), Custom 1 (pielāgots 1), Custom 2 (pielāgots 2), Hybrid Auto (hibrīda automātiskais režīms), Creative Shot (radoša uzņemšana), SCN (Sports, Portrait (portrets)), Smart Shutter (vieda aizslēga režīms) (Smile (smaids), Wink Self-Timer (mirkšķināšanas taimeris), FaceSelf-Timer (sejas taimeris)), Star (zvaigznes) (Star Nightscape (zvaigžņotas nakts ainava), Star Trails (zvaigžņu ceļi), Star Time-Lapse Movie (intervāla fotografēšanas filma)), Handheld Night Scene (nakts aina bez statīva), Snow (sniegs), Fireworks (uguņošana), Creative Filters (radoši filtri) (High Dynamic Range (īpaši dinamisks diapazons), Nostalgic (nostalģisks), Fish-eye Effect (zivs acs efekts), Miniature Effect (miniatūras efekts), Toy Camera Effect (rotaļu kameras efekts), Background Defocus (izpludināts fons), Soft Focus (izkliedēts fokuss), Monochrome (melnbalts), Super Vivid (īpaši košs), Poster Effect (plakāta efekts)), Movie (filma)

Filmas režīmi

Smart Auto (vieds automātiskais režīms) (nosaka 21 ainu), Standard (standarta), Program AE (automātiskas ekspozīcijas programma), Manual (manuāli), Portrait (portrets), Nostalgic (nostalģisks), Miniature Effect (miniatūras efekts), Monochrome (melnbalts), Super Vivid (īpaši košs), Poster Effect (plakāta efekts), Snow (sniegs), Fireworks (uguņošana), Short Clip (īss klips), iFrame Movie (iFrame formāta videoklips)

Fotoattēla efekti

My Colors (manas krāsas) (My Colors Off (manas krāsas izslēgtas), Vivid (spilgtas), Neutral (dabiskas), Sepia (sēpija), Black & White (melnbalta), Positive film (pozitīva filmiņa), Lighter Skin Tone (gaišāka ādas krāsa), Darker Skin Tone (tumšāka ādas krāsa), Vivid Blue (spilgti zils), Vivid Green (spilgti zaļš), Vivid Red (spilgti sarkans), Custom color (pielāgota krāsa))

Fotografēšanas režīmi

Viens kadrs, automātiska fotografēšana, nepārtraukts, nepārtraukts ar AF, taimeris

Nepārtraukta uzņemšana

apm. 5,9 kadri/s [12]
ar AF: aptuveni 3,2 kadri/s (norādīti ātrumi, līdz atmiņas karte ir pilna) [3][4]

IERAKSTĪŠANAS PIKSEĻI/SASPIEŠANA

Attēla izmērs

3:2 — (RAW, L) 5472x3648, (M1) 4320x2880, (M2) 2304x1536, (S) 720x480
4:3 — (RAW, L) 4864x3648, (M1) 3840x2880, (M2) 2048x1536, (S) 640x480
16:9 — (RAW, L) 5472x3080, (M1) 4320x2432, (M2) 1920x1080, (S) 720x408
1:1 — (RAW, L) 3648x3648, (M1) 2880x2880, (M2) 1536x1536, (S) 480x480
4:5 — (RAW, L) 2912x3648, (M1) 2304x2880, (M2) 1232x1536, (S) 384x480
Izmēru maiņa atskaņošanas laikā (M2)

Saspiešana

RAW, visaugstākā, augsta

Filmas

(Full HD) 1920 x 1080, 59,94/50/29,97/25/23,98 kadri/s
(HD) 1280 x 720, 29,97/25 kadri/s
(L) 640 x 480, 29,97/25 kadri/s
Režīms Star Time-Lapse Movie (Full HD) 30/15 kadri/s
Režīms Miniature Effect (HD, L) 6 kadri/sekundē, 3 kadri/sekundē, 1,5 kadri/sekundē
Režīms Hybrid Auto (HD) 29,97/25 kadri/s
Režīms iFrame Movie (Full HD) 29,97/25 kadri/s

Filmas garums

(Full HD un HD) līdz 4 GB vai 29 min. 59 s [7]
(L) Līdz 4 GB vai 1 stundai [4]
(Star Time-Lapse Movie) līdz 128 s

FAILU TIPI

Fotoattēla formāts

JPEG saspiešana (saderība ar Exif 2.3 [Exif Print]/ar standarta fotokameru failu sistēmu un DPOF versiju 1.1), RAW (14 biti, Canon oriģinālā RAW 2. izdevums), RAW+JPEG

Filmas

MP4 [video: MPEG-4 AVC / (H.264), audio: MPEG-4 AAC-LC (stereo)]
iFrame

TIEŠĀ DRUKA

Canon printeri

Kompakti Canon SELPHY fotoprinteri un Canon strūklprinteri, kas atbalsta standartu PictBridge

PictBridge

Jā (izmantojot USB vai bezvadu LAN)

CITAS FUNKCIJAS

GPS

GPS, izmantojot mobilo ierīci (saistīts ar saderīgu viedtālruni)

Sarkano acu efekta labošana

Ir: uzņemšanas un apskatīšanas laikā

Mana kamera/mana izvēlne

Pieejama izvēlnes pielāgošana

Mana kategorija

Atzīmju pievienošana attēliem

Vieds orientācijas sensors

Histogramma

Jā, tieša histogramma

Tālummaiņa apskatīšanas režīmā

apm. 2x–10x

Taimeris

Atzīmju pievienošana attēliem

Izvēlnes valodas

Angļu, vācu, franču, holandiešu, dāņu, somu, itāļu, grieķu, norvēģu, portugāļu, krievu, zviedru, spāņu, ukraiņu, poļu, čehu, ungāru, turku, vienkāršotā ķīniešu, tradicionālā ķīniešu, japāņu, korejiešu, taju, arābu, rumāņu, persiešu, hindu, malaju, indonēziešu, vjetnamiešu, ivrits

INTERFEISS

Pievienošana datoram

Hi-Speed USB (MTP, PTP) DIGITAL savienotājs

Cits

HDMI mikro savienotājs
A/V izvade (PAL/NTSC)
Ārējs mikrofons (3,5 mm stereo miniligzda)
Austiņu izeja (3,5 mm ligzda)

Dators/cits

Wi-Fi (IEEE802.11b/g/n), (tikai 2,4 GHz), ar Dynamic NFC atbalstu [11]

ATMIŅAS KARTE

Veids

SD, SDHC, SDXC (saderīgas ar 1. klases ātruma UHS)

ATBALSTĪTĀ OPERĒTĀJSISTĒMA

Personālais un Macintosh dators

Windows 8 / 8.1 / 7 SP1
Mac OS X 10.8 / 10.9 / 10.10
Wi-Fi savienojumam ar personālo datoru:
Tikai Windows 8 / 8.1 / 7 SP1
Mac OS X 10.8.2 vai jaunāka versija / 10.9 / 10.10


Attēlu pārsūtīšanas utilītai:
Tikai Windows 8 / 8.1 / 7 SP1
Mac OS X 10.8.2 vai jaunāka versija / 10.9 / 10.10

PROGRAMMATŪRA

Cits

CameraWindow DC
Karšu utilīta
Attēlu pārsūtīšanas utilīta

Darbības ar attēliem

Programmatūra Digital Photo Professional, paredzēta RAW izveidei

BAROŠANAS AVOTS

Baterijas

Lādējams litija jonu akumulators NB-10L (akumulators un lādētājs iekļauti komplektācijā)

Bateriju kalpošanas laiks

apm. 300 kadri
Ekonomiskais režīms: 415 kadri
apm. 360 min apskate

 

FIZISKIE DATI

Darbības vide

0–40 °C, 10–90 % mitrums

Izmēri (P x A x Dz)

123,3 x 76,5 x 105,3 mm

Svars

apm. 733 g (ar akumulatoru un atmiņas karti)