Vai es varu portatīvo skaļruni ņemt uz pludmali? Kuru varu?

Ziņojums ir pievienots Xnet.lv, maijs 16, 2018

Foto: dell.com

Lai vasaru baudītu visā tās krāšņumā, tikko saules stari mūs lutina vairāk, tā rodas dabiska vēlme atpūsties pie ūdens, lai veldzētos no saules karstuma.

Pludmales jūras, upes vai ezera krasti vasaras sezonā pulcē milzumlielu atpūtnieku daudzumu. Kurš gan negribētu atpūsties draugu kompānijā un klausīties mūziku.

Vēlme brīvdienā ar mūziku baudīt sauli un ūdeni, lika izpētīt portotīvo skaļruņu klāstu, lai saprastu, kuri skaļruņi ir piemēroti līdzi ņemšanai atpūšoties uz jahtas vai jūras smiltīs. Vai tādi maz ir? 

Foto: speakerfanatic.com

Radīti aktīviem cilvēkiem, kas vēlās baudīt neatkarīgu no apstākļiem atpūtu svaigā gaisā virs vai uz sauszemes un ūdenī.

Starp tik daudz dažādu veidu, dizainu un ražotāju portatīvajiem skaļruņiem, kas pieejami veikalos ir  JBL portatīvie skaļruņi. Tie ir veidoti no izturīgiem korpusiem, turklāt dizaina risinājumi ir mūsdienīgi, koši un praktiski.

JBL skaņas veiktspēja ir lieliska. Skaļrunis piepilda telpu ar ļoti kvalitatīvu stereo skaņu, kurā ir patīkami klausīties. Skaļrunis JBL skan bez traucējumiem arī to uzgriežot līdz maksimālajam apjomam, tādēļ ir piemērots izmantošanai pludmalē vai pie baseina.

 

Populārākie JBL modeļi:

JBL Xtreme ir bezvadu skaļrunis, kas sniedz zemi tricinošu stereo skaņu ar robustu un ūdensizturīgu dizainu. Ietilpīgā, uzlādējamā 10000 mAh baterija ļaus klausīties mūziku 15 stundas bez pārtraukuma un iebūvētais USB ports uzlādēt divas viedierīces klausīšanās laikā. Turklāt JBL Xtreme ir lietojams brīvroku zvaniem. Saruna caur Xtreme būs izdevusies lieliskā kvalitātē, pateicoties trokšņus un atbalsi slāpējošai tehnoloģijai. 

Foto: upgrademag.com

JBL Charge 3 irportatīvais skaļrunis ar spēcīgu stereo skanējumu un iebūvētu portatīvo barošanas avotu. Skaļruni var izmantot arī kā ārējo akumulatoru, savienojot to ar viedierīci, kurai nepieciešama uzlāde. Augstas veiktspējas baterija nodrošinās līdz pat 20 stundām darbības laiku. Pateicoties IPX7* ūdensdrošam dizainam un izturīgai konstrukcijai, tas ir Jūsu sabiedrotais it visur, kur vien esat.

Iebūvētais trokšņus un atbalsi slāpējošais mikrofons ar pogu sarunu pieņemšanai ļauj izmantot to kā skaņas pastiprinātāju.

JBL Clip 2 ir viens no labākajiem ūdensnecaurlaidīgajiem Bluetooth skaļruņiem, kas ir pietiekami mazs un kompakts ar pilnu IPX7* ūdensnecaurlaidību. Viss skaļrunis ir pārklāts ar noturīgu ūdensnecaurlaidīgu audumu. JBL Clip 2 ir dizainā iestrādāta praktiska karabīne, ar kuru var skaļruni piekarināt pie mugursomas, jostas, pie pievlkšanās stieņa un citur pēc vajadzības.

Foto: upgrademag.com

Šis skaļrunis ir ideāli piemērots mūzikas straumēšanai, kad Tu atrodies vannā, dušā vai pludmalē. Savienojams ar bezvadu mūzikas avotiem, kā arī Clip 2 ir integrēts mikrofons brīvroku zvanu veikšanai, kas ir ļoti ērti, ja vēlies atbildēt uz ienākošo zvanu. Ir iespējams savienot divus bezvadu Clip 2 skaļruņus, lai iegūtu lielāku skaņas lauku. Akumulatora darbības laiks nodrošinās nepārtrauktu atskaņošanas laiku līdz 8 stundām. Tam nav tik izteikti basi kā JBL lielākiem skaļruņiem, taču ir viens no labākajiem ūdensnecaurlaidīgiem Bluetooth skaļruņiem.

JBL ir starp pasaulē populārākajiem portatīvo skaļruņu zīmoliem, kas ir novērtēts ar augsto IPX7*

 

Tagad tikai atliek sapulcēties, lai dotos atpūsties ģimenes un draugu lokā!

 

*Apzīmējumi IPX6, IPX7, IPX8 .. ko tieši tas nozīmē?

Foto: dell.com

Izveidotais starptautisks standarts ( IPX ), lai noteiktu ūdensizturību iekārtām:

IPX6 ūdensnoturības standarts

Tas nozīmē, ka iekārta ir pietiekami nodrošināta, lai saglabātu darbību no lielākas ūdensšļakatas vai lietus.

IPX7 ūdensnoturības standarts

Iekārta ir pietiekami nodrošināta, lai turpinātu darbību arī pēc nokļūšanas saskarē ar ūdeni līdz 30 minūtēm un līdz 1 metra dziļumam.

IPX8 ūdensnoturības standarts

Pielāgota iekārta ilgstošai lietošanai ūdenī.

 

 

JBL ūdensnoturības standarts ir pārsteidzošs, tas ir IPX7 !!! Iedomājies, ka Tu vari bez stresa ielēkt baseinā un turpināt klausīties mūziku arī otrā baseina pusē.

 

Foto: geektopia.com


Izvēlies savu portatīvo skaļruni, šeit!