Uzzini, kas ir TOP dāvanas Valentīndienā, un smelies iedvesmu

Ziņojums ir pievienots Xnet interneta veikals, februāris 12, 2018


Foto: Shutterstock.com

 

Jau tepat aiz stūra ir Valentīndiena, kad partneri steidz viens otru iepriecināt un apdāvināt, vēlreiz pierādot savu mīlestību vienam pret otru. Bet nebēdā, ja Tev nav otras pusītes, jo arī sevi var apdāvināt un iepriecināt, turklāt ar 100% garantiju, ka Tev dāvana patiks! Tā kā šī apdāvināšanas tradīcija ir populāra jau gadu desmitiem, ir iezīmējušās dažas nišas, kas šajā laikā pelna visvairāk. Kas ir iecienītākās dāvanas Valentīndienā, uzzini Xnet.lv speciālistu sagatavotā raksta turpinājumā!

TOP 6 populārākās dāvanas

Ja Tev pajautātu, kas ir pirmās sešas dāvanas Valentīndienā, kas ienāk prātā, Tavas atbildes visticamāk būtu tādas pašas kā lielākajai daļai pasaules. Un ne velti – tieši tās dāvanas Valentīndienā visbiežāk tiek dāvinātas mīļotajām (lielākoties tiek apdāvinātas tieši sievietes), tādēļ arī iesēdušās sabiedrības zemapziņā. Mīlnieku prāt, Valentīndiena nav iedomājama bez:

 1. šokolādes konfektēm;

 2. apsveikuma kartiņām;

 3. randiņiem;

 4. ziediem;

 5. rotaslietām;

 6. smaržām.

Tieši tā – vispopulārākās ir šokolādes konfektes. Nacionālā konditoru asociācija (ASV) ziņo, ka Valentīndiena katru gadu veido 40 miljonu lielu pieprasījumu pēc sirds formas konfekšu kārbām. Amerikas mīlniekiem Valentīndiena saistās ar šokolādes konfektēm ar karameles pildījumu, taču tām uz papēžiem min rieksti šokolādē, bet trešajā vietā pēc pieprasījuma ierindojas šokolādes konfektes ar dažādu krēmu pildījumu. Īsteni salda tā Valentīndiena, vai ne?

Foto: Shutterstock.com

 

Mūsdienās randiņš ir kas vairāk nekā tikai attiecību kopšana

Valentīndiena ir brīnumains laiks - mazi pārsteigumiņi pa dienu, vakariņas restorānā, mājās atgriežoties pēc darba - lielākas dāvanas Valentīndienā… Vai nav romantiski? Randiņš šajā dienā ir trešā populārākā dāvana mīļotajai, taču tas vairs nav viennozīmīgs notikums. Ja kādreiz Valentīndiena nebija iedomājama bez randiņa, jo kopīga laika pavadīšana bija instruments attiecību stiprināšanai, tad mūsdienās Valentīndiena ir romantisks vai gluži otrādi – aizraujošs un piedzīvojumiem bagāts randiņš  ir veids, kā “paspīdēt” sociālajos tīklos un iegūt vairāk “laikus”, ceļot savu pašvērtējumu. Mēs, Xnet.lv, uzskatām, ka Valentīndiena ar visiem tās pārsteigumiem un randiņiem drīzāk jāizmanto attiecību stiprināšanai, bet socieālie tīkli pagaidīs.

Valentīndiena un ziedi

Protams, neviena Valentīndiena nav iedomājama bez dāmu sveikšanas ar ziediem. Cauri gadiem vispopulārākie ziedi, ar ko tiek papildinātas dāvanas Valentīndienā, ir sarkanas vai rozā rozes, un arvien lielāku popularitāti sāk gūt arī dažādu krāsu tulpes un neļķes.

Skaista un laimīga sieviete ir vīrieša lielākā rota

No patiesi paliekošām vērtībām populārākās dāvanas Valentīndienā ir dažādas rotaslietas. Valentīndiena ir laiks, kad savu slavas gājienu iet visdažādāko veidu un materiālu rotas sirds formā. Lūk, TOP 10 populārākās rotaslietas, ar ko tiek atzīmēta Valentīndiena:

 1. sirds formas gredzeni;

 2. izsmalcināti auskari;

 3. sirds formas kaklarotas;

 4. smalkas briljantu rokassprādzes;

 5. pērļu rotaslietas;

 6. luksusa sieviešu rokas pulksteņi;

 7. saderināšanās gredzeni;

 8. rotaslietas ar dzimšanas akmeni;

 9. cirkonija rotaslietas;

 10. unikālas un oriģinālas rotaslietas – roku darbi.

Par to, kā Valentīndiena ir saistīta ar sirdīm, viss skaidrs, bet kādēļ topā ir iekļuvuši saderināšanās gredzeni? Lielbritānijā nesen veikta aptauja liecina, ka lielākā daļa sieviešu kā dāvanas Valentīndienā labprāt saņemtu bildinājumus, bet ASV bildināšanas svētku sarakstā Valentīndiena ieņem ceturto vietu aiz Ziemassvētku vakara, Pirmajiem Ziemassvētkiem un Jaungada nakts.

Foto: Xnet.lv

Mazliet papildizglītošanās

Vēl Tev varētu rasties jautājums, kas ir dzimšanas akmens? Katram gada mēnesim ir savs dārgakmens, kas vispozitīvāk iedarbojas uz konkrētajā mēnesī dzimušajiem. Ar dzimšanas akmeņu sarakstu iepazīsties šeit! Šādas dāvanas Valentīndienā parāda Tavai partnerei, ka Tu tiešām zini, kad ir viņas dzimšanas diena, un uzmeklē ne tikai to, kas ir skaists, bet arī enerģētiski vērtīgs, un ir gandrīz pilnīgi drošs garants, ka Valentīndiena būs izdevusies.

Izcili piemeklētas sieviešu smaržas ir zelta vērtē

Foto: Xnet.lv

Valentīndiena ir tas gada laiks, kad vīrieši pastiprināti rūpējas par savām mīļotajām un paši vai ar speciālistu palīdzību atrod īpašas dāvanas Valentīndienā, kas ir piemeklētas tieši savai sirdsdāmai. Romantiska Valentīndiena, pavadīta ieskautam īpaši patīkamā savas mīļotās aromātā? Kāpēc gan ne! Izpētot interneta resursus, esam noskaidrojuši, ka, līdzko tuvojas Valentīndiena, no veikalu plauktiem pazūd konkrētu zīmolu sieviešu smaržas. Lūk, TOP 10 pieprasītākie sieviešu aromāti kā dāvanas Valentīndienā:

 1. Victoria´s Secret Angels Only EDP;

 2. Chloé Love Story EDP;

 3. Elizabeth Arden Red Door Aura EDT;

 4. Juicy Couture Viva La Juicy EDP;

 5. Esteé Lauder Modern Muse Le Rouge EDP;

 6. Chanel No.5 EDT;

 7. Tom Ford Velvet Orchid EDP;

 8. Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Kiss EDT;

 9. Michael Kors Glam Jasmine EDP;

 10. Prada Candy L´eau EDT.

Tā vien šķiet, ka ar katru gadu Valentīndiena arvien mazāk un mazāk smaržo pēc Chanel, bet Victoria’s Secret aromāti kā dāvanas Valentīndienā ir populārākā izvēle, un ne velti. Valentīndiena ir diezgan lielu izdevumu laiks, un VS aromātu līnija apvieno kvalitāti, šarmu un lielisku cenu, tādēļ arī atrodas TOPa pirmajā vietā.

Vai Tu jau zini, kādas dāvanas Valentīndienā sarūpēt savai otrai pusītei? Uzmeklē tās Xnet.lv interneta veikalā! Pie mums atradīsi smaržas, rotaslietas un vēl neskaitāmi daudz citu dāvanu par īpaši izdevīgām cenām! Pasteidzies, kamēr viss vēl nav izpirkts, jo Valentīndiena strauji tuvojas!