Uz pludmali pēc vasarīgām bildēm!

Ziņojums ir pievienots Xnet.lv, jūnijs 13, 2018

Foto: istock.com

 

Šobrīd Latvijā ir 25°C un pie mūsu platuma grādiem, tas ir pats piemērotākais laiks, lai dotos pie ūdens veldzēties un ķert saules starus.

Bilžu virtuozi visa gada garumā rod iedvesmu pie jūras jauniem mirkļa šāviņiem un pašiņiem :D , lai varētu ar uzņemtajiem kadriem dalīties draugiem, ģimenei.

Vēlme iemūžināt mirkli un ar to padalīties tikai kļūst ar vien populārāka, turklāt idejas un  tehniskajās iespējas kļūst ar vien plašākas un daudzveidīgākas. Līdz ar tehniskajām iespējām pieaug arī radošā pieeja fotogrāfēšanas tehniku izmantošanā.

Pašiņi jeb selfiji (no eng. selfie) ir ļoti izplatīta fotogrāfēšanas tehnika ar fotoaparātu, dronu, mobilo telefonu vai piedzīvojumu kameru uzņemot pašportretus.

Tehnoloģiskās iespējas ir attīstītas un radošā pieeja iegūst arvien lielāku brīvību, lai dažādotu atmiņu iemūžināšanu ar digitālo fotokameru palīdzību. Jāizvēlās ir tikai īstā iekārta ar kuru uzņemt lieliskos kadrus, kad dosies ar bērniem, kolēģiem vai draugiem brīvdienā!

Šodien piedāvājumā ir dažādu cenu kategoriju telefoni ar kuriem var uzņemt skaidrus attēlus. Ražotāji cītīgi strādā pie telefonu modeļu attīstības, ņemot vērā arvien pieaugošās klientu prasības telefona digitālajām kamerām, lai piešķirtu attēliem gaismu filtru efektu variācijas.

Ieteikums, fotogrāfējot ar telefonu - izmantot pieskaršanos objektam uz ekrāna, lai kamera fokusētos uz to detaļu, kuru vēlaties attēlā viskontrastējošāko.

Foto: dreamstime.com

 

Nedaudz par telefoniem, kurus klienti izvēlas, lai uzņemtu lieliskus kadrus:

 

SAMSUNG S9 / S9+

Samsung S9 un S9+ ir jaunākie telefonu modeļi. Ar šī telefona palīdzību var uzņemt detalizētas un ļoti skaidras panoramas bildes, kas pie jūras sanāks ļoti skaistas, vienā attēlā var nepagiržot galvu pārskatīt abas puses, Tev šķitīs, ka redzes leņķis ir ļoti paplašinājies. Turklāt salaiduma vietas būs praktiski nesaskatāmas. Dinamiskās krāsas izskatīsies fantastiski.

Par Samsunga selfiju kamera automātiski pielieto priekšējās kameras iestatījumus Tai ir  8MP sensors pie f/1.7 lēcas apertūru, kas nodrošina labāku izgaismojumu, ar pielāgojamu pietuvināšanas funkciju un automatisko HDR. Priekšējai kamerai ir sava režīma izvēlne.

Foto: dreamstime.com

 

Google Pixel 2

Ar otrās paaudzes Google Pixel 2 telefonu var iegūt lieliskus attēlus un burvīgus selfijus.

Frontālā (priekšējā) kamera telefonam no Google v2 ir spējīga uzņemt arī portretus. Lai arī tam nav selektīvās fokusēšanas iespēja, attēlos redzamās krāsas, formu detalizētais atspoguļojums un zema apgaismojuma apstāķļos izšķirtspēja ir fantastiska. Fakts, ka klienti pirktu šo telefonu dēļ lieliskās priekšējās kameras, šķiet pārspīlēts? Tikai ne Google Pixel 2 gadījumā.iPhone X

Līdz ar nerūsējošo dizainu no iPhone X kas ir aprīkots ar mākslīgo fokusēšanas tehnoloģiju, tas ir aprīkots ar 3D atpazīšanas tehnoloģiju.

iPhone X 7MP selfiju fotokamera izceļās ar tās spēju noteikt seju un fonu, lai varētu uzņemt portretu foto ar priekšējo kameru, izmantojiet efektu Stage Light Mono, kas spēj izgaismot seju un fonu nošķirt, bez asām robežām. Iepriekš to spēja tikai aizmugurējā kamera.

Foto: justreadonline.com

 

Esot jūras krastā vēlies, lai attēls no priekšējās kameras aptver vairāk skaistuma, kas ir Tev apkārt? Bilžu uzņemšanai lieliski noder arī telefona aksesuāra selfie stick (no eng. pašiņu kociņš) pielietošana. Uz speciāli izveidotā kāta iestiprina telefonu turētājā un uzņem bildes no lielāka attāluma, kā izstieptas rokas attālums! Attālinot fotokameru no sevis, tās objektīvs apņems vairāk platības. Tas ir praktisks īpaši brīdī, kad vēlies nofotogrāfēties, lai attēlā Tu nebūtu tuvplānā, taču nav neviena kam varētu palūgt nobildēt… Kādēļ lūgt, ja ir lielisks kociņš, taču var nobildēties arī ar visu ģimeni un draugu kompāniju kopbildei, neatstājot nevienu aiz kadra.

 

Pludmales apmeklējums ar digitālo fotokameru, neriskējot to sabojāt? Jā, tā ir piedzīvojumu, jeb ekstrēmā kamera.

Lieliski attēli izdosies ar piedzīvojumu kameru. Tās ir īpaši pielāgotas, lai spētu piefiksēt mirkļus visneierastākajās vietās un apstākļos. Un atrašanās ūdens tuvumā tām nav šķērslis, jo vairāk.. Tās būs piemērotas arī zem ūdens filmēšanai un fotogrāfēšanai.

 

Kura ekstrēmā kamera Tev noderēs?

 

Xiomi

Ekstrēmā kamera Xiomi atšķiras no tirgus ar lielisko cenas un kvalitātes attiecību, kas ir ļoti samērīga un patīkami iepriecina klientus, jo salīdzinoši augsta attēla kvalitāte. Šodien ir pieejama par salīdzinoši zemu cenu starp līdzīgas kvalitātes ekstrēmajām kamerām. Sverot vien 200gr, lēcas izliekums nodrošina filmēšanas leņķi 165° un ir aprīkota ar WiFi un Micro-USB.

 

GoPro

Go Pro ir ar daudziem tehnoloģiskajiem patentiem bagāta kompānija, kura ir atpazīstama tieši ar piedzīvojumu kamerām. Go Pro ir kā sinonīms ekstrēmajām kamerām. Zīmola GoPro kvalitāte gan korpusa izturībai, gan attēla fiksēšanas spēja ir tik augsta, ka izvēloties šo zīmolu klients apzinās vērtību.

 

Taču starp trendīgākajiem veidiem uzņemt selfiju un izdarīt to veidā, kā daudzi to vēl nav paveikuši! Dronus parasti izmanto, lai filmētu video formātā, taču ar droniem arī ir iespējams uzņemt fotoattēlus. Cik interesanti izskatās bildes no putna lidojuma! Tas noteikti jāpamēģina jau šovasar…

 

Foto: istock.com

 

DJI ir zīmols, kas veiksmīgi rada izcilus dronus, to funkcijas pārsteidz un iepriecina, lai arī paradzēti ir amatieru video uzņemšanai, tiem ir ļoti kvalitatīva attēla sniegums.

 

DJI Spark

Tā mazā dzirkstelīte (no angļu valodas SPARK), viegs, kompakts un izveicīgs. Spark ir mini drons, kas sevī iekļauj visas DJI tehnaloģijas, ļaujot notvert katru momentu, kad jūtaties iedvesmoti. Ar inteliģentās lidošanas kontroles opcijām, mehānisku 2 asu stabilizatoru un kameru ar neticamu attēla kvalitāti, Spark dod iespēju paplašīnāt jūsu radošās robežas.

Lidojot līdz pat 16 min ar ātrumu līdz 50 km/h 2000 m attālumā no vadības pults, tā ar 12Mpix kameru uzņems fantastiskus dabas vai pilsētas skatus un selfiju no putna lidojuma. Vai parādot DJI Spark īpašo žestu redzamu zemāk attēlā , tas nofotogrāfēs selfiju, kas nozīmē kopbilde būs izdevusies, jo tajā būs visi gribētāji nofotogrāfēties, turklāt bez selfiju kociņu un citu atribūtu izmantošanas.

Foto: dji.com

 

DJI Mavic Air

Jaunākais no DJI dronu modeļiem ir vērtīgs ieguldījums, jo īpaši, ja esi aktīvs cilvēks un svaigu emociju meklēšana ir Tava ikdiena, kas liek Tev smaidīt un dzīvot ar pilnu jaudu. DJI viskompaktākais drons ar 3-asu stabilizāciju. Tas ar sferiskās panorāmas kamera ar 32 MP uzņem 4K video pārvietojoties līdz pat 67km/h un  4000m attālumam. Lidošanas ilgums 21 minūte un atgriežšanās pie pults funkcija ar viedo šķēršļu noteikšanu un spēju izvairīties no tiem automātiski.

 

GoPro Karma

Bezpilota lidaparāts ar ātrumu 15 m/s veiks lidojumu ar attālumu līdz 3200 m. Ar tālvadības pulti to var vadīt līdz 20 min. Pārliecinoša attēla kvalitāte ar foto kameras izšķirtspēju 12MP un video kameras izšķirtspēju 4K pat ziemā Tevi sasildīs, atgādinot par vasaras piedzīvojumiem. 

 

Tie ir vasarīgie pludmales selfiju favorīti, lai arī Tev izdodās iemūžināt savas atmiņas un piedzīvojumus!