Ziņojums ir pievienots Xnet.lv, aprīlis 04, 2018

Foto: Xnet.lv

Samsung Galaxy S7 telefons pircējiem pieejams jau labu laiku, tomēr tas joprojām tiek uzskatīts par augstas klases un veiktspējas viedtālruni. Vienīgais, kas ir mainījies ir tā cena, kas šobrīd ir kļuvusi daudz draudzīgāka. Raksta turpinājumā nedaudz pastāstīsim par Galaxy S7 funkcijām un parametriem, kas šo ierīci padarījusi tik iecienītu Android viedtālruņu lietotāju vidū.

 

DSLR spoguļkameru cienīga bilžu kvalitāte

Atšķirībā no sava priekšgājēja - Galaxy S6, kurš tika aprīkots ar 16 megapikseļu kameru, S7 kamerā megapikseļu skaits samazināts uz 12 megapikseļiem. Tiem, kuri joprojām uzskata, ka galvenais digitālās kameras veiktspēju noteicošais faktors ir pikseļu skaits varētu šķist, ka tas ir regress, taču tieši otrādi – S7 kamera uzņem asākus attēlus pateicoties Dual-Pixel Sensor tehnoloģijai, kas nodrošina daudz ātrāku un precīzāku autofokusa darbību.

 

Speciāli radīts mirkļu iemūžināšanai zema apgaismojuma apstākļos

Samsung Galaxy S7 kamera ir aprīkota ar daudz lielāka izmēra pikseļiem (1.44 mikronu salīdzinājumā ar S6 1.12 mikronu pikseļiem) un lielāku kameras diafragmas atvērumu (f/1.7 pret f/1.9 salīdzinot ar S6). Rezultātā Galaxy S7 kameras gaismas jutība salīdzinot ar priekšgājēju ir uzlabojusies par veseliem 95%, kas nodrošina lieliskas kvalitātes fotoattēlu uzņemšanu pat zema apgaismojuma apstākļos.

 

Mitrumizturīgs korpuss

Pēc zināma pārtraukuma, Samsung savas viedierīces ražošanā paredzējusi ūdens un putekļu izturīga korpusa ražošanu. Samsung Galaxy S7 izturība pret ārējiem elementiem tiek sertificēta ar IP68 reitingu, kas nozīmē, ka telefons ir ūdensizturīgs līdz 1.5m dziļumā līdz par 30 minūtēm.

Foto: Samsung.com  

Palielināma telefona atmiņa

S7 ir pirmais no Samsung flagmaņiem, kurā izmantots Hybrid SIM risinājums ar iespēju palielināt viedtālruņa atmiņas ietilpību. Hybrid SIM kartes slots izmantojams micro-SD kartēm ar potenciālu palielināt telefona atmiņu līdz pat 256GB, vai otrai SIM kartei, padarot to par Dual SIM telefonu.

Nopietniem geimeriem

Galaxy S7 ir pirmais Samsung viedtelefons, kas atbalsta Vulkan API 3D grafisko platformu. S7 ļaus nodoties par vissarežģītāko un prasīgāko videospēļu spēlēšanai ar ievērojami mazāku aizturi un akumulatora izlādi. Uzlabotā procesora dzesēšana nodrošinās vienmērīgu telefona veiktspēju pat pēc ilgas spēlēšanas.

Virtuālās realitātes un 360 tehnoloģiju atbalsts

Samsung Galaxy S7 sērijas viedtālruņi speciāli pielāgoti sasaistei ar Gear VR un Gear 360 virtuālajām tehnoloģijām. Nemanāma VR integrācija, ļaus Tev izbaudīt multimediju saturu vēl nepieredzētā virtuālās realitātes līmenī.
Foto: Pexels.com / Lisa Fotios

Uzlabota jauda un ātrums

Samsung Galaxy S7 ievērojami palielinājis savus veikstspējas parametrus salīdzinot ar priekšgājēju S6 – procesora ātrums palielināts par 30%, bet grafiskās kartes par 64%! Un šie nav vienīgie parametri, kuri, uz jaunāko viedtālruņu fona, joprojām spēj pārsteigt. Daži galvenie telefona parametri, par kuriem jūsmot:

  • 4GB operatīvā atmiņā

  • 2560x1440 pikseļu izšķirtspējas, 16 miljonu krāsu AMOLED displejs

  • 5MP priekšējā kamera

  • pirkstu nospiedumu atpazīšanas sensors

  • Exynos 8890 Octa četru kodolu procesors

 

Ietilpīgs un ātri uzlādējams akumulators

Samsung Galaxy S7 sērijas telefoni ir aprīkoti ar jaudīgākiem ar 3000 mAh akumulatoriem, kas, piemēram, nodrošina nepārtrauktas mūzikas atskaņošanu līdz pat 62 stundām. Tāpat samazinājušies uzlādes laiki, gan pieslēdzot S7 pie vada vai bezvadu lādēšanas režīmā, ko šis telefons atbalsta.

 

Samsung Galaxy S7 par labāko cenu

S7 vairs nav jaunākais Samsung modelis, tomēr tā veiktspēja un izcilā kamera arī šobrīd spēj konkurēt ar labākajiem jaunajiem viedtālruņu modeļiem. Ja vēlies iegūt šo augstākās klases viedierīci par patīkamu cenu, ienāc un aplūko www.xnet.lv piedāvājumu!