Ātra piegāde no interneta veikala? Reāli!

Ziņojums ir pievienots Xnet interneta veikals, augusts 09, 2018

Kā uzzināt, kuras preces Xnet interneta veikalā iespējams saņemt visātrāk? Skaties preces, kas atzīmētas ar īpašo zīmi un ir norādīts, ka tās atrodas Xnet noliktavā. Tieši šīs preces varēsim piegādāt uz Tevis izvēlēto vietu Latvijā vai Xnet saņemšanas punktu Rīgā,  Jūrkalnes ielā visātrāk. Parasti tas notiek 1 - 4 darba dienu laikā kopš pasūtīšanas brīža.

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai varu doties saņemt preci Xnet birojā, ja norādīts, ka prece ir Xnet noliktavā?

Varēsi saņemt preci uzreiz pēc SMS saņemšanas, bet vispirms izveido pasūtījumu ar kārotajām precēm, pirms to nav izdarījis kāds cits. SMS tiek izsūtīta brīdī, kad pasūtījums ir ienācis Xnet birojā, informējot par iespēju to saņemt. Preču skaits noliktavā parasti ir ierobežots un pieejamība mainās ļoti ātri. Pasteidzies un saņem ātrāk!

Kad varēšu saņemt preci, kas atrodas Xnet noliktavā, pie sevis Daugavpilī, Liepājā, Jelgavā vai citā Latvijas pilsētā?

Tikko saņemts pasūtījums, kurā ir prece, kas atrodas Xnet noliktavā, brašie Xnet noliktavas rūķi dodas to iepakot un nodot transporta kompānijai, kas apņēmusies to nogādāt uz mājām, Pasta nodaļu, Omniva pakomātu vai DPD preču saņemšanas punktu. Visbiežāk pāris dienu laikā kurjers jau sazināsies, lai vienotos par precīzāku piegādes laiku. Tas patiešām notiek neticami ātri.

Vai kāds no piegādes veidiem ir ātrāks par citiem?

Piegādes ātrums visiem piegādes veidiem ir ļoti līdzīgs, tāpēc izvēlies savam ikdienas ritmam atbilstošāko.

Uz tuvāko Omniva pakomātu vai DPD Paku Skapi varēsi doties sev izdevīgākajā laikā, bet jārēķinās, ka tajā nevarēsim ievietot lielas preces (velosipēdus, veļas mašīnas, mēbeles, utt.).

Pasta nodaļas un DPD Paku Bode darba laiks sūtījumu saņemšanai ir ierobežots, bet vari brīvi izvēlēties laiku, kad turp doties.

Visbiežāk kurjers, kas piegādās preci, ir devies maršrutā un viņam ir vēl daudzi citi sūtījumi, ko gaida citi cilvēki tuvākajā apkārtnē, tāpēc nosaukt precīzu laiku, kad viņš būs pie Tevis, ir grūti, bet kurjerdienesti parasti norāda aptuvenu laiku, kad kurjers varētu ierasties, lai arī Tu varētu plānot savu dienas ritmu un parasti ir iespēja vienoties par pieņemamu piegādes laiku..
Xnet birojā varēsi saņemt preces katru darba dienu no 9.00 līdz 18.00.

Ja preces nav Xnet noliktavā, cik ilgs ir piegādes laiks?

Tas atšķiras katrai precei individuāli un tiek norādīts pie katras preces atsevišķi. Pievērs uzmanību šīm norādēm, kā arī informācijai pirkuma grozā par paredzēto piegādes laiku. Ja piegādes laiks mainīsies, mēs noteikti par to informēsim. Piegādes laiks var mainīties, ja mūsu piegādātājs nesaņem preces paredzētajā laikā, ja prece ir ļoti pieprasīta un saņemam mazāk preces nekā ir gaidītāju rindā, kā arī iespējamas vēl dažādas situācijas, kuras parasti ir grūti paredzēt un novērst. Bet mēs par jebkurām izmaiņām Tevi informēsim tikko tas būs iespējams.

Vai Xnet interneta veikals piedāvā bezmaksas piegādi?

Jā, protams! Pasūtījumiem, kuru vērtība ir virs 80€, tiek piedāvāta atlaide jebkuras preces piegādei - 5,59€ apmērā. Šī atlaide nosegs jebkuras preces, kas sver līdz 15kg, piegādi uz jebkuru Omniva pakomātu, DPD Paku Skapi, Pasta nodaļu vai pat uz mājām. Ērti un izdevīgi, tāpat kā visi piedāvājumi Xnet interneta veikalā.