3 noteikumi, lai Tev izdotos sarūpēt vislabākās Ziemassvētku dāvanas

Ziņojums ir pievienots Xnet interneta veikals, novembris 13, 2017

Bieži vien, tuvojoties gada nogalei, cilvēku prātus pārņem haoss, apjukums un stress, jo nav nevienas pašas idejas Ziemassvētku dāvanām, ar ko katru no mīļajiem iepriecināt. Kā pareizi izvēlēties Ziemassvētku dāvanas, lai tās sagādātu iespējami daudz prieka? Mēs, interneta veikals Xnet.lv, nākam Tev palīgā, piedāvājot iepazīties ar trim galvenajiem noteikumiem interesantāko Ziemassvētku dāvanu izvēlei. Uzzini vairāk raksta turpinājumā!

Foto: Stocksnap.io

Praktiskums pāri “man likās piemīlīgi”

Primāri svarīgi ir, lai dāvanai būtu reāls, praktisks pielietojums. Kuram tad vajadzīgas Ziemassvētku dāvanas, kas tūlīt pēc saņemšanas tiek noliktas kādā tālākā kaktā? Piemīlīgas, jaukas, interesantas lietiņas, piemēram, dažādas figūriņas, dekoratīvi sīkumiņi, ir jauki, bet nav īsti noderīgi, jo tiem nav praktiska pielietojuma. Tātad noteikums Nr.1 – radot idejas Ziemassvētku dāvanām, domā no viedokļa “kas ir patiešām praktisks?”, un esi absolūti godīgs pret sevi – ķeksīša pēc iegādātu dāvanu saņemt negrib neviens. Labs piemērs praktiskām dāvanām ir telefons vai matu taisnotājs.

Foto: Xnet.lv

Padomā rūpīgi, pirms pieņem lēmumu

Tiesa, vadoties tikai pēc Noteikuma Nr.1, reizēm ar Ziemassvētku dāvanas izvēli var trāpīt garām un, lai arī praktiska, dāvana var nostāvēt bez pielietojuma, tikt atdāvināta kādam citam vai izmesta. Kā trāpīt tieši mērķī ar Ziemassvētku dāvanas izvēli? Noteikums Nr.2 – smeļoties idejas Ziemassvētku dāvanām, domā par konkrētā cilvēka paradumiem! Piemēram, sportiskai sievietei, kura dekoratīvo kosmētiku nelieto vai krāsojas pavisam minimāli (tikai acis un retu reizi lūpas), dārgas bronzera pērlītes būs absolūti nelietderīga dāvana, turpretī lieti noderēs sporta zāles abonements vai kāda cita ar viņas iecienīto sportisko nodarbi saistīta dāvana.

Foto: Stocksnap.io

Saspicē ausis un asini atmiņu

Vai arī Tu šad tad aizdomājies – ko darīt, lai tieši manas Ziemassvētku dāvanas būtu visforšākās? Vai arī – kā izvēlēties Ziemassvētku dāvanas, lai tās sagādātu īstu prieku un netiktu izmestas vai pamestas novārtā? Atbilde ir pavisam vienkārša. Noteikums Nr.3 – klausies, sadzirdi, atceries! Mūsdienu sabiedrības problēma ir tā, ka mēs klausāmies, lai atbildētu, nevis lai sadzirdētu un izprastu. Ja cilvēki vairāk ieklausītos viens otrā, tad idejas Ziemassvētku dāvanām birtu kā no pārpilnības raga! Turklāt, ieklausoties potenciālā saņēmēja teiktajā, tās “Īstās un vienīgās” Ziemassvētku dāvanas izvēle vairāk līdzinās patīkamam piedzīvojumam un sagādā prieku arī Tev – dāvanas sarūpētājam.

Foto: Stocksnap.io

Kļūsti par vislabāko Zelta Zivtiņu

Lai arī cik nozīmīgi būtu ieklausīties tajā, ko Tavi mīļie runā ikdienā, ko stāsta par saviem sapņiem, vēlmēm un vajadzībām, vēl svarīgāk ir rīkoties. Labas idejas Ziemassvētku dāvanām ir visa pamatā, bet tās ir arī jāsarūpē, jo ar tekstu “Zini, man bija tik laba ideja Tev dāvanai!”, diezin vai izdosies kādu iepriecināt. Kur meklēt idejām atbilstošas Ziemassvētku dāvanas? Šeit ir vairāki varianti:

 • vari doties veikalu ķemmēšanas tūrē, bet tas ir ļoti nogurdinošs process, īpaši, ja idejas Ziemassvētku dāvanām prātā ienāk tikai decembra vidū vai uz beigām, kad visi veikali ir pārbāzti ar dāvanu medniekiem;

 • vari iepirkties internetā, piemēram, mūsu interneta veikalā Xnet.lv – šeit vari atrast teju vai visu iedomājamo: smaržas, telefonus, sveces, galdautus, mēbeles, apģērbus, darbarīkus u.c.;

 • vari Ziemassvētku dāvanas izgatavot pats savām rokām.

Trešais variants ir lieliski piemērots risinājums situācijās, kad nav nevienas pašas idejas Ziemassvētku dāvanām, vai kad rocība neļauj izpausties veikala dāvanu medībās.

Foto: Stocksnap.io

Roku veiklība, sirds siltums un personiskums

Lai arī reizēm šķiet, ka veikalā nopērkamās Ziemassvētku dāvanas ir labākas par paša rokām gatavotajām, nekas nespēs aizstāt to sirds siltumu un mīlestību, ko Tu būsi ielicis savām rokām radītās veltēs. Ko izgatavot, ja finanses neļauj lieku izšķērdību? Piedāvājam divas jauku dāvanu idejas!

Dāvana labai veselībai

Kurš gan nepriecājas dāvanā saņemt ko garšīgu. Rūpēs par mīļo veselību pagatavo “veselības kārbiņu”! Šī dāvana sastāv no divām daļām. Pirmajai vajadzēs:

 • burciņu;

 • medu;

 • dažādus riekstus (lazdu riekstus, mandeles, valriekstus u.c.);

 • saulespuķu sēklas (lobītas);

 • ķirbju sēklas (lobītas);

 • rozīnes;

 • žāvētas godži ogas vai dzērvenes.

Pagatavošana ir vienkārša:

 • mīkstā medū iemaisi visus gardumus;

 • iepildi šo medu burciņā, ko pēc tam skaisti noformē.

Protams, pirms šādas Ziemassvētku dāvanas gatavošanas ir svarīgi noskaidrot, vai saņēmējam nav alerģijas pret kādu no sastāvdaļām, un vai viss plānotais garšo.

Foto: Stocksnap.io

“Veselības kārbiņas” otrā daļa ir vilnas zeķes un dūrainīši, jo, kā Emīls reiz teica: “Galvenais, lai kājas siltas!”. Ieliec burciņu un zeķu-cimdu komplektu skaistā kārbiņā, ko pārsien ar lentīti, un dāvana ir gatava!

Dāvana ikdienas uzmundrinājumam

Šīs Ziemassvētku dāvanas pielietojums nav tik praktisks kā “veselības kārbiņai”, tomēr tā ļoti patiks cilvēkiem, kas novērtē psiholoģisko atbalstu un uzmundrinājumu. Izgatavošana notiek šādi:

 • sameklē 365 skaistus domugraudus un uzmundrinošus citātus;

 • saraksti tos uz krāsainām lapām;

 • sagriez lapas strēmelēs – katram citātam sava strēmele;

 • cieši sarullē (šeit vari izmantot šķēru palīdzību);

 • saliec visu burciņā, kurai pievieno norādi: “Katrai dienai sava gudrība. Izvēlies vienu!”.

Dāvanas saņēmējs, katru dienu atverot burciņu, iedomāsies par Tevi – vai nav jauki?

Bet varbūt Tu jau esi atradis idejas Ziemassvētku dāvanām? Ja tā, ieskaties mūsu piedāvājumā un atrodi nepieciešamās preces dažu minūšu laikā!