Ziņojums ir pievienots Xnet.lv, aprīlis 04, 2018

Foto: Xnet.lv

Jauni Apple viedtālruņu modeļi tiek izlaisti regulāri, katrā no tiem iekļaujot arvien jaunus tehnoloģiskos risinājumus un parametru uzlabojumus. Bieži liekas, ka neesi paspējis iepazīties ar visām iepriekšējā iPhone modeļa funkcijām, kad jau tiek paziņots par nākamā izlaišanu. Jau 6. iPhone modelis tika piedāvāts ar izciliem veiktspējas un inovāciju parametriem, tāpēc daudziem var rasties jautājums, kāpēc izvelēties iPhone 7? Atbilde uz šo jautājumu raksta turpinājumā!

 

Palielināta akumulatora ietilpība

Daudz apspriestais jautājums par 3.5 mm audio ligzdas iztrūkumu iPhone 7 modelī pavisam noteikti par labu ir nācis viedtālruņa akumulatora ilgmūžībai. Audio spraudņa neesamība ir atbrīvojusi vietu lielākai 1955mAh baterijai, kas ar pilnu uzlādi nodrošina 14 h sarunu un 40 h nepārtrauktas mūzikas klausīšanos. Šie rādītāji kopējo telefona lietošanas laiku ir paildzinājuši par aptuveni 2 stundām salīdzinot ar iPhone 6.

Lai arī iPhone 8 modelis tiek piedāvāts ar ātrās uzlādes un bezvadu uzlādes opcijām, šo funkciju izmantošanai nepieciešams iegādāties papildu Apple aksesuārus, kas nozīmē liekus tēriņus. iPhone 7 iespējams uzlādēt ar standarta Apple Lightning kabeli, kas ievērojami atvieglo saderību, ja savu lādētāju esi atstājis mājās.

Turklāt, atšķirībā no iPhone 8, kura aizmugures vāciņš bezvadu lādēšanas tehnoloģiju ieviešanai ir veidots no stikla, iPhone 7 korpuss joprojām tiek izgatavots no metāla. Līdz ar to septītais iPhone būs izturīgāks pret skrāpējumiem un kritieniem - labas ziņas, ja esi aktīvāka dzīvesveida piekritējs.

Uzlabota kamera

iPhone joprojām tiek aprīkots ar 12 megapikseļu galveno kameru, taču izmaiņas skārušas citus tās parametrus. Galvenās tehniskās izmaiņas ir:

  • lielāks F/1.8 kameras diafragmas atvērums, kas par 50% uzlabo gaismas jutību

  • lielāks kameras slēģa ātrums asākiem attēliem kustībā

  • uzlabota krāsu reproducēšana

  • attēla optiskā stabilizācija

  • inteliģentā ainu pielāgošanas sistēma, kura atpazīst un pielāgo kameras iestatījumus konkrētajiem fotografēšanas apstākļiem

Kā redzams, izmaiņas ir vairāk evolucionāras kā revolucionāras, jo daži no jauninājumiem  bija pieejami iPhone 6S Plus modelī, tomēr tagad tās iekļautas iPhone 7 standarta komplektācijā. Visu nelielo uzlabojumu kopums ir summējies kamerā, kura ir ievērojami labāka par savā priekšgājējā sastopamo, sevišķi fotografējot vāja apgaismojuma apstākļos.

Foto: Shutterstock.com

IP67 ūdens izturība

Lai arī jau iPhone 6 un 6S neoficiāli bija ūdensizturīgi, iPhone 7 nu ir oficiāli sertificēts ar IP67 ūdensizturības reitingu. Šis reitings nozīmē to, ka septītais iPhone spēj darboties pat pēc iemērkšanas 1 m dziļi ūdenī un tur paliekot līdz pat 30 minūtēm. Labas ziņas, ja telefons iekrīt peļķē vai samirkst festivālu sezonas mitrajā zālē.

Foto: Pexels.com

Augstāka iebūvētās atmiņas kapacitāte

Lai arī ilgus laikus, mazākā iespējamā atmiņa, ar ko Apple aprīkoja savus telefonus bija 16GB, sākot ar iPhone 7, šī ietilpība ir dubultojusies līdz 32GB. No Apple inženieru puses tas ir prātīgs lēmums, jo līdz šim, ja Tev bija 16GB Apple tālrunis, iOS operētājsistēmas atjauninājumi vien apēda teju vai pusi no kopējās ietilpības. Arī uzlabotās kameras attēliem paliekot kvalitatīvākiem un lielākiem, palielinātā atmiņas kapacitāte kļuvusi par nepieciešamību. Labākais ir tas, ka cena mazākajam 32 GB iPhone 7 modelim nav mainījusies salīdzinot ar priekšgājēja 16 gb modeli, kas nozīmē, ka, par to pašu naudu, jaunajā modelī saņemsi divreiz vairāk ietilpības!

Labākais piedāvājums pie Xnet.lv!

Neskatoties uz jaunāku Apple telefonu piedāvājumu, iPhone 7 joprojām ir viens no tehnoloģiski spējīgākajiem un izsmalcinātākajiem viedtālruņiem tirgū. Detalizētas specifikācijas apskatei un lieliskam piedāvājumam iPhone 7 telefonam, ienāc www.Xnet.lv interneta veikalā!