Sejas ādas kopšana ziemā.

Ziņojums ir pievienots xnet.lv, februāris 13, 2018

Jebkuras krasas temperatūras izmaiņas ietekmē ādas veselības stāvokli. Liels aukstums un karstums var kaitēt ādai, taču to var pasargāt to apstrādājot ar laika apstākļiem atbilstošu kosmētiku, kā arī ir daži noteikumi ziemā, kuriem vajadzētu sekot, lai āda būtu veselīga un skaista.

Ziemas sezonā ir ieteicama atšķirīga ādas kopšana, kā vasarā. Tās atšķirība ir cieši saistīta ar laika apstākļu radīto tiešo ietekmi uz ādu, kas reaģē līdz ar laika apstākļu maiņu. Lai sejas āda varētu ilgstoši saglabāt dabisko mitrumu un tā turpinātu jaudīgi ražot kalogēnu un citas skaistai un svaigai ādai svarīgus ķīmiskos savienojumus, to ir ieteicams pareizi attīrīt, atbilstoši kopt un barot ar kosmētiku, kas ir piemērota ziemas sezonai.

  1. Ādas attīrīšana ir ādas kopšanas pamatu pamats.

Attīrīšanai ir ļoti liela nozīme. Ja vasarā tiek biežāk mazgāta seja ar attīrošiem līdzekļiem, tad ziemā to ieteicams darīt ir vien divas reizes dienā, turklāt biežāk šim nolūkam izmantot attīrošu pieniņu ar vates bumbulīti, lai izvairītos no pārlieku lielas ādas sausināšanas.

  1. Īpaši maigs pīlings.

Pareiza sejas ādas atbrīvošana no raga slāņa ar pīlingu, ļauj ādai būt arī ziemā starojošai un veselīgai. Lai ādu ziemā atbrīvotu mājas apstākļos no atmirušajām šūnām ādas virspusē, vajadzētu rūpīgi izvēlēties īpaši maigu pīlingu, kas to saudzīgi eksfoliē. Jāņem vērā, ka šādu procedūru speciālisti neiesaka veikt biežāk kā reizi nedēļā, lai neradītu lielāku aukstuma jūtību.

  1. Ādas tonizēšana

Tonizēšana noņem pēc attīrīšanas atlikušos netīrumus. Tā ne tikai nostiprina ādu, bet arī sagatavo to mitrināšanai. Izmantojiet maigu toneri, kas der tavai ādai. Toniks, kura sastāvā ir daudz ķīmiski aktīvo vielu var izjaukt jūsu ādas dabisko pH līmeni.

Foto: canva.com

  1. Lai ādu nomierinātu, to ieteicams mitrināt

Mitrināšana ir svarīga gan ļoti sausai un raupjai ādai, gan jauktam ādas tipam. Ja āda slikti panes ķīmiski noslogotus produktus, tad ieteicams izmantot, kādu no dabīgajiem mitrinātājiem - mandeļu eļļu vai neapstrādātu augstākā labuma olīveļļu. Alternatīvi, jūs varat sajaukt eļļu ar savu krēmu vai losjonu aukstam laikam. Viegli to iemasē ādā, līdz tā uzsūcas un atstāj to.

  1. Pietiekami daudz ūdens uzturā

Ūdens lietošana vai nelietošana tieši ietekmē visu cilvēka organismu un arī ādu. Lietojiet ūdeni pietiekamā daudzumā, lai sejas āda pilnvērtīgi saņemtu uzturvielas, būtu vitāla un starojoša.

  1. Pasargā lūpas no UVA, vēja, aukstuma un sala.

Atcerieties, ka lūpas ir jutīgas pret apkārtējās vides faktoru ietekmi. Cinka oksīds ir fantastisks līdzeklis un tas atvairīs UV starus no sejas un lūpu ādas. Tāpat lietojot lūpu balzamu āda uz tām paliek samtaina un maiga.Vai tu zināji?

Skaistuma vairojošās procedūras ir ļoti vērtīgas, taču vajadzētu ievērot, ka pirms došanās ārā aukstumā ādai ir jābūt nožuvušai no visa, kas uz tās ir uzklāts. Savādāk krema sastāvā esošais ūdens piesaista aukstumu un rezultātā ādai salst.

Rūpējoties par ādas labsajūtu cauru gadu, āda Jums būs pateicīga ilgtermiņā.

Mode nāk un iet, taču ādas svaigums tikai iet, lai ceļš tai būtu garāks un skaistāks..

Vai Tu zināji, ka āda ir lielākais orgāns cilvēka ķermenī un tā saudzēšana ir ļoti svarīga. Āda ir ne tikai skaistums, tā ir arī organisma funkcija aizsargāt ķermeni. Tieši caur ādu cilvēka ķermenis uzņem un izvada dažādas vielas, tā arī piedalās termoregulēšanā u.c.

 Foto: xnet.lv