Best Camp Tiwi saules un vēja aizslietnis (15100)

Ražotājs: Best Camp
Kods: X056122
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Saules un vēja aizslietnis jeb pludmales telts. Izmantojama kad saules stari karsti cepina pludmalē un nav kur paslēpties no svelmes.

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Telts veids Tūrisma, Universālās, Kempinga
Vietu skaits 2
Nodalījums ekipējumam
Augstums 120 cm
Mitrumizturība 800 mm
Krāsa Zaļa
Svars 1.3 kg

Vietu skaits/Nodalījumi
* 2-vietīga.

Materiāls
* Pasargā no saules un vēja.
* Materiāls: 100% poliesters, PU. 
* Stabils stiklašķiedras karkass.
* Ātri saliekama un demontējama.

Aizsardzība
* UV staru aizsargfaktors LIV 40.
* Standarts: AS/NZS 4399:1996

Komforts
* Stabila pret vēju.

Svars/Izmērs
* Svars: 1.3kg.
* Izmēri: G220cmxP120cmxA120cm.
* Izmērs iepakotā veidā: G56cmxD8cm.

Krāsa
* Krāsa: zаļа.

High Peak preču katalogā ir teltis kas domātas solo izbraucieniem, mazu gājēju grupām un velosipēdistu braucieniem, kā arī ērtam ģimenes kempingam. Tiek izmantotas jaunākās tehnoloģijas. Visi produkti tiek pakļauti stingrai kvalitātes kontrolei un ir sertificēti par atbilstību Eiropas standartiem. Daudziem modeļiem vīles ir dubultīgi pāršūtas, ir moskītu tīkli, viena vai vairākas durvis. Teltis ir viegli montēt, piemīt laba ūdens un vēja pretestība. Un vissvarīgāk ar visu to - pieņemama cena un augsta uzticamība. Papildus teltim, High Peak ražo neskaitāmus guļammaisu modeļus. Plašs temperatūras režīms, ar visticamākiem un labi zināmiem pasaulē izolācijas materiāliem.

Vācu kompānija Simex Sport piedāvā Latvijas tirgū plašu vācu tūristu ekipējuma izvēli ar zīmolu High Peak. Loti daudz dažādu modeļu telšu jebkādiem mērķiem, daudz guļammaisus katrai gaumei, mugursomas, nometnes piederumus un citi aksesuārus autonomai atpūtai brīvā dabā. Zīmols ātri ieguva vadošās pozīcijas tūristu un citu āra aktivitāšu cienītāju prātos. Lielā mērā pateicoties ideālai cenas un kvalitātes attiecībai un lielam sortimentam.