Beats by Dr.Dre urBeats In-Ear ausī ieliekamas austiņas sudraba krāsā (MK9Y2)

Ražotājs: Beats by Dr.Dre
Kods: X060133
MPN: MK9Y2
Ražotāja garantija: 12 mēn.

Radītas mūzikas mīļotājiem, kuri nevēlas upurēt skaņas kvalitāti stila pēc. urBeats sniedz tīru skanējumu ultra vieglā un izturīgā veidolā. Metāla korpuss, kas izfrēzēts no vienlaidus metāla gabala novērš nevēlamas vibrācijas un skaņas, kas varētu sabojāt tavu klausīšanās prieku. Ērtais, pretsapīšanās vads aprīkots ar mikrofonu, lai tu bez problēmām varētu atbildēt uz zvaniem, lai kur atrastos.

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Austiņu veids Ausīs liekamas
Bezvadu austiņas
Bluetooth
Wi-Fi savienojums

Beats slavenais skanējums
Īpaši veidotie draiveri sniedz dziļus basus, galvu reibinošas augšas un kristāldzidrus vidus, ļaujot tev izbaudīt mūziku gandrīz kā studijā.

Viengabala metāla korpuss
Precīzas metālapstrādes iekārtas ir izveidojušas šo austiņu korpusu no vienlaidu metāla gabala. Tas palīdz novērst vibrācijas un nevēlamas skaņas, kas varētu sabojāt tavu klausīšanās prieku.

Augstākā izturība
Vienalga vai tu uzglabāsi urBeats pedantiskā kārtībā vai regulāri vienkārši iemetīsi tās somā. Augstākās kvalitātes materiāli ļaus tavām urBeats kalpot ilgu laiku.

Iebūvēts mikrofons
Viegli pārslēdzies no dziesmām uz zvaniem. Tagad, lai atbildētu uz zvanu tev nevajadzēs izņemt austiņas vai runāt savā telefonā kā rācijā.

Vadi, kas nesapīsies
Nav svarīgi cik uzmanīgi satini austiņu vadu pirms ieliki tās somā vai kabatā, jo vadi un kabatas nedraudzējas. Tieši tādēļ Beats ir izveidojuši jaunus kabeļus, kas ir īpaši lokani, taču nepinās.

Komplektācija
* urBeats austiņas
* In-line kabelis ar mikrofonu
* Uzglabāšanas somiņa
* 4 pāri austiņu uzmavu

Fiziskās īpašības
* Svars: 0.018 kg
* Augstums: 22.3 mm
* Vada garums: 1.2 m
* Savienojuma tips: 3.5mm