Beats by Dr.Dre Studio Wireless bezvadu austiņas melnā/sarkanā krāsā (MH8H2)

Ražotājs: Beats by Dr.Dre
Kods: X058269
MPN: MH8H2AM/A
UPC: 848447009077
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Augstākās klases skaņa tagad arī bez vadiem. Ar Studio Wireless austiņām varēsi izbaudīt mūziku, no sava iPhone, iPad vai iPod, patiešām brīvi. Bluetooth savienojums līdz 10 m attālumam, atbildi uz zvaniem, pārslēdz dziesmas, regulē skaļuma līmeni un dari to no austiņām.

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Austiņu veids Uz galvas liekamas
Bezvadu austiņas
Bluetooth
Wi-Fi savienojums

Izjūti savu mūziku
Ar Beats Acoustic Engine skaņas dzini tu saņemsi patiesi intīmu muzikālo baudu. Beats izslavētā DSP programmatūra pārnes precīzas muzikālās emocijas un skanējumu, tieši tā kā Dr.Dre vai Džimijs Jovins to būtu vēlējušies. Izbaudi slavenāko roka, hip-hop, popmūzikas, deju mūzikas un R&B producentu un mākslinieku gara darbus tieši tā, kā viņi to vēlējās pasniegt.

Apklusini pasauli
Apklusini apkārtējo troksni - sākot no brauciena sabiedriskajā transportā, pastaigas uz cilvēkiem pilnas ielas un beidzot ar skaļu kaimiņu trokšņošanu. Studio Wireless austiņas aprīkotas ar bezkompromisu, divu režīmu Adaptīvo Trokšņa Slāpēšanu (ANC). Kad tu klausies mūziku, ANC sistēma automātiski nosaka perfekto ārpasaules trokšņu un mūzikas attiecību. Ja tu vēlies tikai noslāpēt apkārtējās vides troksni, tad ANC-Only režīms pastiprinās trokšņa slāpēšanu, lai padarītu visu vēl klusāku.

Baterijas? Kādas baterijas?
Ar iebūvētu uzlādējamo akumulatoru Studio Wireless darbojas līdz 12 stundām bezvadu režīmā un līdz pat 20 stundām, kad izdomāsi tās pievienot savai ierīcei ar vadu. Baterijas uzlādes indikators ļaus tev acumirklī uzzināt cik daudz enerģijas ir palicis, plus austiņas varēsi uzlādēt gandrīz jebkur, izmantojot universālo Micro USB savienotāju.

Vieglākas, izturīgākas un vēl komfortablākas.
Kad Beats radīja šīs leģendārās austiņas, tās tika veidotas kā skaista sporta automašīna, izdarot disciplinētas izvēles. Beats uzlaboja Studio Wireless dizainu ar ātriem liekumiem, gludām virsmām un neatstājot redzamas skrūves. Austiņas tagad sver mazāk kā oriģinālās, kā arī ir aprīkotas ar izturīgāku un ērtāku galvas stīpu.

Komplektācija
* Beats Studio Wireless austiņas
* RemoteTalk kabelis
* 3.5mm audio kabelis
* USB uzlādes kabelis
* USB tīkla adapteris

Svars un izmērs
* Svars: 260 g
* Augstums: 203 mm