Base 72/1.82M Steel Hockey Goal tērauda hokeja vārti (74602) + Dāvanā Fischer HX1 Wood Hockey Stick Sr hokeja spēlētāja koka nūja

Ražotājs: Base
Kods: X029936
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Vārti hokejā komandai, kas tos gūstot, dod 1 punktu. Vārti tiek ieskaitīti, kad ripa pilnībā šķērso vārtu līniju. Hokeja spēles galvenais mērķis ir gūt vairāk vārtus nekā pretinieku komandai. Vārtsargi un aizsargi pārsvarā sargā savus vārtus,lai pretinieki tajos neiemestu, tikmēr uzbrucēji cenšas iemest vārtus. Protams, uzbrucējiem ir jādomā arī par aizsardzību, tāpat kā aizsargiem par uzbrukumu. Lai vārti tiktu ieskaitīti ripai pilnībā jāšķērso vārtu līnija, kas novilkta starp vārtu stabiem un zem vārtu pārlikņa. Vārti netiek skaitīti, ja ripa vārtos ir iesperta, iemesta ar roku, vai iemesta ar nūju kas pacelta vārtu pārlikņa augstumā. Vārti var netikt skaitīti arī tad, ja uz laukuma uzbrūkošajā komandā ir pārāk daudz spēlētāju vai ja tie tiek gūti ar salauztu nūju. Daudzās līgās vārti netiek skaitīti arī tad, ja jebkurš no uzbrūkošās komandas spēlētājiem atrodas vārtsarga laukumā.

 Pilns apraksts

210.00 €
21.00 €/mēn. Lizinga kalkulators
Līzinga kalkulators

21.00€*

Pirmā iemaksa un ikmēneša maksājumu kopsumma ir 231.00€

*Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi, taču sniedz priekšstatu par to, cik liels varētu būt kredīta ikmēneša maksājums. Izvēlieties aizdevuma summu un termiņu. Raksturīgākos piemērus skatīt šeit.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt aizdevumu.

Šobrīd nav noliktavā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Veids Vārti
Junioru
Senioru

Base 72/1.82M Steel Hockey Goal tērauda hokeja vārti.

Specifikācija
* Speciāli metinātas, izturīgas un biezas metāla caurules.
* Metāla cauruļu diametrs: 3.81cm.
* Izturīga un stabila konstrukcija.
* Komplektā nāk aizmugurējais tīkls.
* Tīkla materiāls: 15.000D.
* Vārti nāk iepakoti kastē ar salikšanas instrukciju.
* Vārtu izmērs: P183cm x A122cm x D75cm.
* Krāsa: sarkana/balta.