Barum SnoVanis 2 195/70R15C 104/102R ziemas riepa

Ražotājs: Barum
Kods: X105582
MPN: SNOVANIS 2

Barum SnoVanis 2 - vēl lielāka drošība par saprātīgu cenu - tāda ir šīs jaunās busu riepas pamatkoncepcija. Salīdzinot ar iepriekšējo modeli SnoVanis, visbūtiskākais SnoVanis 2 ieguvums ir samazinātā rites pretestība (samazināta par 15%!), kas ilgtermiņā nodrošinās būtisku izmaksu ietaupījumu. Tomēr, uzlabojot ekonomiju, nav taupīts uz kvalitāti, jo uzlaboti riepas veiktspējas rādītāji gandrīz visos braukšanas apstākļos.

   Pilns apraksts

62.80 €
Prece pieejama uz pasūtījumu
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Riepas platums 195
Riepas augstums 70
Riepas diametrs R15
Ar radzēm
Vissezonas (M+S)
Ziemas riepu tips Eiropas tipa profils
Rites pretestības klase E
Saķere uz mitra seguma: C
Run Flat
Palielināta kravnesība (XL)
Ātruma indekss R - šīs riepas ir atļauts izmantot līdz 170 km/h lielam ātrumam
Trokšņa līmenis (maks.) 73 db

Galvenās SnoVanis 2 riepas īpašības un ieguvumi
* Robusti, kompakti protektora bloki riepas plecu daļā un augsts lameļu blīvums nodrošina vēl labāku bremzēšanu sniegā, uz slapja ceļa un stabilitāti līkumos;
* Paplašinātie garenvirziena kanāli un "sniega kabatas" ārējās gropēs palīdzēs nodrošināt labu saķeri un caurgājamību dziļā sniegā;
* īpašs ziemas gumijas sastāvs aizsargās pret riepas protektora deformēšanos braukšanas laikā un palīdzēs samazināt rites pretestību - attiecīgi uzlabojot degvielas parēriņu un paildzinot riepas kalpošanas ilgumu.
* Nepieciešamības gadījumā SnoVanis 2 ir izmantojama kā vissezonas riepa, pateicoties vidēji cietajam gumijas sastāvam, kas vasaras apstākļos tik ātri nedils.

Kvalitātes garants
Barum kvalitāti garantē Continental koncerns, kura ražotnēs Eiropā riepas tiek izgatavotas, izmantojot jaunākās tehnoloģijas.