Barum Polaris 3 215/55R16 93H ziemas riepa

Ražotājs: Barum
Kods: X016215
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Polaris 3 ir ideāla riepa ekonomiskai ziemas braukšanai

 Pilns apraksts

89.00 €
Pieejama 2-5 dienu laikā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Riepas platums 215
Riepas augstums 55
Riepas diametrs R16
Ar radzēm
Vissezonas (M+S)
Rites pretestības klase F
Saķere uz mitra seguma: C
Run Flat
Palielināta kravnesība (XL)
Ātruma indekss H - šīs riepas ir atļauts izmantot līdz 210 km/h lielam ātrumam
Trokšņa līmenis (maks.) 71 dbPolaris 3:
1) laba cena par labas kvalitātes riepu;
3) samazināts riepas nodilums, kas pagarina riepas mūžu jeb nobraukuma potenciālu.

Par Barum
Jau izsenis Barum preču zīme Latvijas autobraucējiem asociējas ar čehu riepām un to teicamo kvalitāti. Barum vārds un kvalitatīvās ražošanas tehnoloģijas 1992.gadā kļuva interesantas arī vienam no lielākajiem riepu ražotājiem pasaulē - Continental. No 1993.gada Barum ir daļa no Continental grupas, paverot iespējas palielināt ražošanas jaudu un iekarot arvien vairāk autobraucēju sirdis. Tehnoloģijas ir gājušas uz priekšu, un Barum riepu uzticamais tēls tām ir sekojis.

Barum riepu filozofija
Labas riepas. Pievilcīgas cenas. Gudrs risinājums taupīgākam pircējam, jo Barum piedāvā ne tikai teicamu cenas/ snieguma attiecību, bet krietni vairāk.

Barum riepām ir laba reputācija, tāpēc tās neatlaidīgi turpina iekarot arvien augstākas pozīcijas pasaules tirgū. "Vairāk nekā 70 gadus mēs esam izmantojuši savu plašo pieredzi un zināšanas, lai spētu ražot uzticamas riepas. Mūsu ražošanas iekārtas ir vienas no modernākajām Eiropā, kur katra riepa iziet striktas pārbaudes, lai varētu garantēt tās ilgmūžību un kvalitāti vēl pirms tā pamet rūpnīcu un nonāk veikalā pie pircēja," skaidro Continental pārstāvis.

Tas nozīmē tikai vienu: iegādājoties Barum riepas, variet būt droši, ka tām būs ne tikai pievilcīga cenas šilte, bet tās Jums arī kalpos labi un ilgi. "Mēs patiesi tieši to arī domājam, kad sakām: Labas riepas. Labs darījums. Un gudri pircēji tur mūs pie vārda," saka Continental riepu pārstāvis.