Apple USB-C Digital AV Multiport adapteris (MJ1K2ZM/A)

Ražotājs: Apple
Kods: X058367
MPN: MJ1K2ZM/A
Ražotāja garantija: 12 mēn.

Daudzportu digitālais USB-C/AV adapteris ļauj pie tava MacBook vienlaicīgi pieslēgt standarta USB ierīci, HDMI monitoru, kā arī uzlādes kabeli.

 Pilns apraksts

89.00 €
8.90 €/mēn. Lizinga kalkulators
Līzinga kalkulators

8.90€*

Pirmā iemaksa un ikmēneša maksājumu kopsumma ir 97.90€

*Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi, taču sniedz priekšstatu par to, cik liels varētu būt kredīta ikmēneša maksājums. Izvēlieties aizdevuma summu un termiņu. Raksturīgākos piemērus skatīt šeit.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt aizdevumu.

Ir centrālajā noliktavā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Vadu, adapteru veids USB-C, USB, HDMI

Šis adapteris ļauj dublēt MacBook ekrānu uz televizora vai monitora ar HDMI atbalstu, kā arī ārējā monitora ar izšķirtspēju līdz 1080p un 60 herciem vai Ultra HD (3840x2160 px) un 30 herciem. Papildus tam, adapteris atbalsta video materiālu pārraidi, piemēram, filmas un videoklipi. Vienkārši pieslēdz adapteri pie MacBook USB-C porta un otru daļu pie televizora vai projektora izmantojot HDMI kabeli (nopērkams atsevišķi).

Izmantojiet standarta USB pieslēgumu, lai izmantotu zibatmiņu, kameru vai USB kabeli tava iPhone, iPad vai iPod sinhronizācijai un uzlādei. Bez tā - varēsi pieslēgt USB-C portam kabeli, lai uzlādētu savu MacBook

Daudzportu USB-C/AV digitālais adapteris neatbalsta ārējo datu nesējo G-Tech G-DRIVE Mobile USB 3.0 ar Apple inventāra numuru HF4F2VC/A

Komplektācija
* 1 x daudzportu USB-C/AV digitālais adapteris

Prasības
* Nepieciešams HDMI kabelis (nopērkams atsevišķi), lai pieslēgtos pie televizora vai projektora. Atbalsta audio un video izvadi.