Apple Mighty Mouse

Ražotājs: Apple
Kods: X003077
Ražotāja garantija: 12 mēn.

Specifikācija
* Barošana - USB
* Kabelis - USB 1.1 (savietojams ar USB 1.1 vai USB 2.0 portiem)
* Scroll Ball - 360 grādu Scroll Ball ar adjustable scrolling
* Pogas - Līdz 4 programmējamām pogām: full-body poga ar skārienjūtīgu tehnoloģiju zem kreisās, labās un Scroll Ball pogas. Uz spiedienu jūtīgas sānu pogas.
* Pozicionēšana - Optiskais devējs
* Sistēmas prasības - Mac OS X (pogu programmēšanai nepieciešams Mac OS X v10.4.2 Tiger vai jaunāks), vai Windows 2000 vai Windows XP

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Savienojuma veids USB

Pārdomāts dizains
Vispirms bija viena poga. Tad divas. Pēc tam parādījās rullītis, programmējamas pogas utt. Bet pirms Mighty Mouse parādīšanās nebija izveidojis peli, kas ir tik pat ērta kā jūsu Mac dators. Mighty Mouse apvieno sevī iespējas no daudzu pogu pelēm, firmas Apple dizainu, kas palīdz sasniegt optimālu formu un funkcionalitāti. Izmantojiet to, kā jums ir ērti: palieciet uzticīgs vienas pogas izmantošanai vai izmantojiet daudzu pogu iespējas.

Apejiet šķēršļus
Laiks iet pa apli. Telpa ir izliekta. Kāpēc gan jūsu pelei ir jābūt lineāraiā Daudzās programmās ir nepieciešams vairāk nekā tikai peles ritināšana uz augšu/uz leju. Pateicoties Scroll Ball, Mighty Mouse piedāvā ritināšanu visos virzienos. Aplūkojiet pašus tālākos fragmentus jūsu failos, ritiniet pa klipa atskaņošanas ilguma joslu programmās iMovie HD un Final Cut Pro vai pārejiet no viena paneļa uz citu programmās GarageBad vai Logic Pro vienā rokā turot kafijas krūzi vai turot roku aiz galvas. Mighty Mouse piedāvā tādas iespējas.

Īsts klikšķis
Sensoru tehnoloģija zem Mighty Mouse korpusa nosaka, kur jūs klikšķiniet, pārvēršot jūsu vienas-pogas peli par divu pogu brīnumu. Bet ar to inovācijas nebeidzas. Apple inženieri ir pievienojuši jūtīgu pogu katrā peles pusē, ļaujot nedaudz saspiest peli uz mirkli aktivizējot Mac OS X Tiger Dashboard, Expose vai kādu no citām funkcijām.