Apple Magic Trackpad 2 skārienpaliktnis (MJ2R2ZM/A)

Ražotājs: Apple
Kods: X059772
MPN: MJ2R2ZM/A
Ražotāja garantija: 12 mēn.

Magic Trackpad 2
Tagad ar vēl lielāku jebkurā punktā klikšķināmu virsmu un Force Touch tehnoloģiju, kas ļauj tev piespiest dziļāk un izdarīt vairāk.

 Pilns apraksts

149.00 €
Ir centrālajā noliktavā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Savienojuma veids Bluetooth

Iespējām bagātāka virsma.
Un arī tas, kas zem tās.
Magic Trackpad 2 ir vēl lielāka, pilnībā ar stiklu pārklāta virsma uz kuras klikšķini jebkurā punktā – klikšķis būs vienādi vienmērīgs. Ar jauno pazemināto profilu ritināšana un pārvietošanās tavā iecienītajā saturā būs tik produktīva un ērta kā vēl nekad. Un Force Touch tehnoloģija ar dziļāku piespiedienu ļauj veikt daudz dažādu darbību, tāpēc katram klikšķim ir pavisam cita jauda.

Force Touch. Multi-Touch. Vienā pieskārienā.
Ar Multi-Touch žestiem var viegli, intuitīvi un aizraujoši ritināt jebkurā virzienā, šķirstīt interneta lapas un veikt daudz ko citu. Bet Force Touch piedāvā atklāt vēl vairāk veidu, kā kontrolēt Mac ar pirkstgaliem. Pieskāriena stipruma sensori nolasa piespiediena stiprumu un informē Mac par veicamajām darbībām, ņemot vērā nelielās pieskāriena stipruma atšķirības. Tā tu ar vienu pieskārienu varēsi veikt visvisādas darbības.

Ērtākā klikšķināšana, ritināšana, švīkāšana. Bez variantiem.
Pilnīgi jaunie Magic Keyboard, Magic Mouse 2 un Magic Trackpad 2 piederumi ir pārveidoti tā, lai ikkatra darbība būtu patīkama, un ar tiem varētu paveikt vēl vairāk.

Pārveidoti. Uzlādējami. Ievērojami.
Tā kā visi trīs Apple piederumi ir burtiski pārbūvēti uz atkārtoti lādējamu litija jonu akumulatoru bāzes, vari beidzot aizmirst par vienreizlietojamām baterijām. Un tāpēc arī šiem piederumiem ir stabilāka iekšējā struktūra un kvalitāte, ko nevar nesajust.

Bez vadiem. Bez piepūles.
Katrs Apple piederums automātiski izveido pāra savienojumu ar tavu Mac, kad saslēdz tos ar Lightning-USB kabeli. Un iebūvētā Bluetooth bezvadu tehnoloģija nodrošina uzticamu un drošu savienojumu līdz pat 10 metru attālumam. Katrs piederums ir pietiekami gudrs, lai saprastu, kad netiek izmantots, un tāpēc taupa jaudu un paildzina akumulatora darbības laiku.

Pastāvēs, kas pārmainīsies. Atā, maināmās baterijas.
Pateicoties iebūvētam atkārtoti uzlādējamam litija jonu akumulatoram, AA baterijas un jebkādas citas maināmās baterijas vairs nav vajadzīgas. Vienkārši ņem klāt pievienoto Lightning-USB kabeli un pieslēdz to sava Apple piederuma Lightning portam. Pilnai uzlādei ir nepieciešamas aptuveni 2 stundas, un ar to pietiek, lai ierīce darbotos apmēram mēnesi vai ilgāk.

Radītas, lai draudzētos ar vidi.
Katrā Magic Keyboard, Magic Mouse 2 un Magic Trackpad 2 ir pilnībā uzlādējams un otreizēji pārstrādājams litija jonu akumulators. Tāpēc vairs nevajadzēs iegādāties neskaitāmas sārma baterijas, kuras savu īso dzīvi beigtu izgāztuvēs.

Savienojumi
* Bluetooth
* Lightning ports

Savietojamība
* Ar Bluetooth 4.0 aprīkots Mac dators ar OS X 10.11 vai jaunāku

Galvenās īpašības
* Multi-Touch virsma
* Force Touch

Svars un izmērs
* Svars: 231 g
* Izmēri: 16 x 11.49 x 0.49-1.09 cm

Komplektācija
* Magic Trackpad 2
* Lightning uz USB kabelis