Apple Magic Mouse 2 datorpele (MLA02ZM/A)

Ražotājs: Apple
Kods: X059770
MPN: MLA02ZM/A
Ražotāja garantija: 12 mēn.

Magic Mouse 2
Veic vienkāršus žestus uz gludas vienlaidu virsmas peles, kas turklāt ir pilnībā uzlādējama.

 Pilns apraksts

84.80 €
8.48 €/mēn. Lizinga kalkulators
Līzinga kalkulators

8.48€*

Pirmā iemaksa un ikmēneša maksājumu kopsumma ir 93.28€

*Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi, taču sniedz priekšstatu par to, cik liels varētu būt kredīta ikmēneša maksājums. Izvēlieties aizdevuma summu un termiņu. Raksturīgākos piemērus skatīt šeit.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt aizdevumu.

Ir Xnet noliktavā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Savienojuma veids Bluetooth

Viegli turēt. Grūti atlaist.
Tā kā Magic Mouse 2 pelei nav maināmo bateriju, tās iekšējā struktūra ir pilnīgi jauna, un tajā ir mazāk kustīgu detaļu. Stingrais un tai pašā laikā daudz vieglākais korpuss ar optimizētu pamatnes dizainu ļauj pelei slīdēt ar mazāku pretestību – izcili viegli un gludi.

Vienlaidu Multi-Touch virsma.
Magic Mouse 2 ir unikāla Multi-Touch virsma, kas tev ļaus neticami viegli darboties ar iecienīto saturu. Ar vienu pirkstu vari gan ritināt jebkurā virzienā, gan švīkājot šķirstīt interneta lapas un bildes. Pele sajūt šo žestu atšķirību, kā arī saprot, kad roka uz virsmas ir tikai atbalstīta.

Ērtākā klikšķināšana, ritināšana, švīkāšana. Bez variantiem.
Pilnīgi jaunie Magic Keyboard, Magic Mouse 2 un Magic Trackpad 2 piederumi ir pārveidoti tā, lai ikkatra darbība būtu patīkama, un ar tiem varētu paveikt vēl vairāk.

Pārveidoti. Uzlādējami. Ievērojami.
Tā kā visi trīs Apple piederumi ir burtiski pārbūvēti uz atkārtoti lādējamu litija jonu akumulatoru bāzes, vari beidzot aizmirst par vienreizlietojamām baterijām. Un tāpēc arī šiem piederumiem ir stabilāka iekšējā struktūra un kvalitāte, ko nevar nesajust.

Bez vadiem. Bez piepūles.
Katrs Apple piederums automātiski izveido pāra savienojumu ar tavu Mac, kad saslēdz tos ar Lightning-USB kabeli. Un iebūvētā Bluetooth bezvadu tehnoloģija nodrošina uzticamu un drošu savienojumu līdz pat 10 metru attālumam. Katrs piederums ir pietiekami gudrs, lai saprastu, kad netiek izmantots, un tāpēc taupa jaudu un paildzina akumulatora darbības laiku.

Pastāvēs, kas pārmainīsies. Atā, maināmās baterijas.
Pateicoties iebūvētam atkārtoti uzlādējamam litija jonu akumulatoram, AA baterijas un jebkādas citas maināmās baterijas vairs nav vajadzīgas. Vienkārši ņem klāt pievienoto Lightning-USB kabeli un pieslēdz to sava Apple piederuma Lightning portam. Pilnai uzlādei ir nepieciešamas aptuveni 2 stundas, un ar to pietiek, lai ierīce darbotos apmēram mēnesi vai ilgāk.

Radītas, lai draudzētos ar vidi.
Katrā Magic Keyboard, Magic Mouse 2 un Magic Trackpad 2 ir pilnībā uzlādējams un otreizēji pārstrādājams litija jonu akumulators. Tāpēc vairs nevajadzēs iegādāties neskaitāmas sārma baterijas, kuras savu īso dzīvi beigtu izgāztuvēs.

Savienojumi
* Bluetooth
* Lightning ports

Savietojamība
* Ar Bluetooth aprīkots Mac dators ar OS X 10.11 vai jaunāku

Galvenās īpašības
* Multi-Touch virsma

Svars un izmērs
* Svars: 99 g
* Izmēri: 11.35 x 5.71 x 2.16 cm

Komplektācija
* Magic Mouse 2
* Lightning uz USB kabelis