Apple Magic Keyboard ENG klaviatūra (MLA22Z/A)

Ražotājs: Apple
Kods: X059767
MPN: MLA22Z/A
Ražotāja garantija: 12 mēn.

Ērtākā klikšķināšana un rakstīšana. Bez variantiem.
Pilnīgi jaunā Magic Keyboard klaviatūra ir pārveidota tā, lai ikkatra darbība būtu patīkama, un ar to varētu paveikt vēl vairāk.

 Pilns apraksts

119.00 €
11.90 €/mēn. Lizinga kalkulators
Līzinga kalkulators

11.90€*

Pirmā iemaksa un ikmēneša maksājumu kopsumma ir 130.90€

*Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi, taču sniedz priekšstatu par to, cik liels varētu būt kredīta ikmēneša maksājums. Izvēlieties aizdevuma summu un termiņu. Raksturīgākos piemērus skatīt šeit.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt aizdevumu.

Ir centrālajā noliktavā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Klaviatūras tips Klasiska
Klaviatūras valoda Angļu
Savienojuma veids Bluetooth
Komplektā datorpele
Klaviatūras apgaismojums

Pārveidoti. Uzlādējami. Ievērojami.
Tā kā visi trīs Apple piederumi ir burtiski pārbūvēti uz atkārtoti lādējamu litija jonu akumulatoru bāzes, vari beidzot aizmirst par vienreizlietojamām baterijām. Un tāpēc arī šiem piederumiem ir stabilāka iekšējā struktūra un kvalitāte, ko nevar nesajust.

Bez vadiem. Bez piepūles.
Katrs Apple piederums automātiski izveido pāra savienojumu ar tavu Mac, kad saslēdz tos ar Lightning-USB kabeli. Un iebūvētā Bluetooth bezvadu tehnoloģija nodrošina uzticamu un drošu savienojumu līdz pat 10 metru attālumam. Katrs piederums ir pietiekami gudrs, lai saprastu, kad netiek izmantots, un tāpēc taupa jaudu un paildzina akumulatora darbības laiku.

Pastāvēs, kas pārmainīsies. Atā, maināmās baterijas.
Pateicoties iebūvētam atkārtoti uzlādējamam litija jonu akumulatoram, AA baterijas un jebkādas citas maināmās baterijas vairs nav vajadzīgas. Vienkārši ņem klāt pievienoto Lightning-USB kabeli un pieslēdz to sava Apple piederuma Lightning portam. Pilnai uzlādei ir nepieciešamas aptuveni 2 stundas, un ar to pietiek, lai ierīce darbotos apmēram mēnesi vai ilgāk.

Radītas, lai draudzētos ar vidi.
Katrā Magic Keyboard, Magic Mouse 2 un Magic Trackpad 2 ir pilnībā uzlādējams un otreizēji pārstrādājams litija jonu akumulators. Tāpēc vairs nevajadzēs iegādāties neskaitāmas sārma baterijas, kuras savu īso dzīvi beigtu izgāztuvēs.

Magic Keyboard
Tagad vēl stabilāka un ar vēl zemāku profilu, lai katrs pieskāriens taustiņiem būtu vēl ērtāks un precīzāks.

Taustāmi uzlabojumi.
To vai tastatūras dizains ir veiksmīgs, nosaka tās stabilitāte, darbības vienmērīgums un tas, cik plašas ir tavas iespējas rakstot. Augstākais līmenis ir tad, kad, ar pirkstu pieskaroties taustiņam, tas reaģē ar skaidru, vienmērīgu kustību. Mēs pārveidojām Magic Keyboard tastatūras šķēru mehānismu, lai par 33% palielinātu taustiņu stabilitāti un optimizētu taustiņu kustību. Šie uzlabojumi kopā ar jauno zemo profilu ļauj rakstīt ērti un precīzi vēl neredzētā vieglumā.

Savienojumi
* Bluetooth
* Lightning ports

Savietojamība
* Ar Bluetooth aprīkots Mac dators ar OS X 10.11 vai jaunāku

Svars un izmērs
* Svars: 231 g
* Izmēri: 27.9 x 11.49 x 0.41-1.09 cm

Komplektācija
* Magic Keyboard
* Lightning uz USB kabelis