AL-KO LHS 7000 S Electric Logsplitter elektriskais malkas šķēlējs (112428)

Ražotājs: AL-KO
Kods: X014319
Ražotāja garantija: 24 mēn.

AL-KO dārza tehnika „nebaidās” no salīdzinājuma ar citiem līdzīgiem produktiem – tā nodrošina teicamu kvalitāti, jaunus tehniskos risinājumus un modernu dizainu visā pasaulē.

 Pilns apraksts

641.00 €
Ir centrālajā noliktavā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Jauda 3000 W
Motora veids Elektriskais
Šķēlējspēks 7 t
Maksimālais pagales garums 105 cm

Cietu un sīkstu koku sašķelšanai ar 7 t šķēlējspēku.

* Universāla iekārta pateicoties maināmamu galda augstumam. Atkarībā no modeļa, malkas šķēlējs ir aprīkots ar papildu galdu, kas paredzēts divām pagaļu garuma vērtībām, vai arī ar galdu, kura augstums ir regulējams 3 pakāpēs, nodrošinot augstu pielāgojamību.
* Regulējams gājiena garuma ierobežotājs. Lai nodrošinātu ātru un efektīvu darbu, šie firmas AL-KO malkas šķēlēji ir aprīkoti ar ātri pieskrūvējamu skrūvi, kas ļauj precīzi ierobežot šķēlējķīļa pacēlumu vajadzīgajā augstumā.
* Labi pārdomāta un droša apkalpošana. Profesionāla līmeņa divu roku vadības shēma un īpašas koka noturtapas ļauj precīzi veikt koka sašķelšanu. Tas ļauj precīzi iestiprināt iekārtā arī plānus un slīpi apzāģētus koka priekšmetus.
* Droši darbojas un uzglabājot aizņem maz vietas. Ātri atlokāmi balsti darba laikā piešķir malkas šķēlējiem augstu noturību un ļauj taupīt vietu, tos uzglabājot instrumentu noliktavā vai garāžā.

Specifikācija

* Jauda 3500 W / 400 V
* Maks. šķēlējspēks 7 t
* Maks. sašķeļamo koku garums 550 / 1050 mm
* Svars 128 kg