Loterijas “Lielā Xnet vasaras loterija” noteikumi

Loterijas organizētājs, Preču pārdevējs un pakalpojumu sniedzējs

SIA “HH invest”, reģ. nr. 40203235329; Juridiskā adrese: Stirnu iela 13a – 4A, Rīga, LV-1035.

LOTERIJAS NORISES VIETA

Loterija notiek Xnet interneta veikalā Latvijas teritorijā.

LOTERIJAS NORISES LAIKS

No 2020. gada 6.jūlija līdz 2020.gada 27.jūlijam (pirkums jāveic no 2020. gada 6.jūlija līdz 2020.gada 26.jūlija plkst.23:59).

BALVAS

 • LED televizors Philips 55”
 • veļas mašīnu Sharp
 • sadzīves tehnikas komplekts (iebūvējama plīts virsma + cepeškrāsns Electrolux)
 • Xnet dāvanu kartes 50Eur vērtībā
 • portatīvie skaļruņi JBL
 • Philips blenderis
 • Atom Outdoors ceļojumu komplekti četrām personām
 • guļammaisi
 • Dr. Botanicals kosmētikas komplekti
 • smaržas Dolce & Gabbana L’imperatrice 3 Edt 100ml
 • Versace Man Eau Fraiche EDT 100ml

            Balvu kopējā vērtība – 2653 EUR (ar PVN).

            Laimētā balva pēc dalībnieka pieprasījuma netiek aizvietota ar cita veida balvu un tās vērtība netiek kompensēta naudā.

DALĪBNIEKA APTUVENĀS IZREDZES LAIMĒT

Apmēram 35 no 750.

PIEDALĪŠANĀS NOTEIKUMI

 • Loterijā piedalās visi Xnet interneta veikala REĢISTRĒTIE KLIENTI, kuri veikuši pirkumu vismaz 100€ vērtībā akcijas periodā no 2020.gada 6.jūlija līdz 26.jūlijam (ieskaitot), noformējot pasūtījumu interneta veikalā tiešsaistē (www.xnet.lv) vai zvanot pa tālruni 67651234. Zvanu centra darba laiks no pirmdienas līdz sestdinai plkst. 8.00 līdz plkst. 20.00, svētdien plkst.9.00 līdz plkst. 18.00.
 • Lai kļūtu par REĢISTRĒTO KLIENTU, jāreģistrējas xnet.lv, ko var izdarīt veicot pasūtījumu vai reģistrējoties: https://www.xnet.lv/informacija-par-iepirksanos-interneta-veikala/registreties/.
 • Lai piedalītos izlozē, Xnet REĢISTRĒTAJIEM KLIENTIEM ir jāveic pasūtījums un tas jāapmaksā līdz 2020.gada 26.jūlijam (ieskaitot).
 • Lai piedalītos loterijā nekādi citi izdevumi vai darbības nav paredzētas.
 • Loterijā nevar piedalīties SIA “HH Invest” darbinieki. Gadījumā, ja tiek konstatēts, ka norādīto uzņēmumu darbinieks ir piedalījies Loterijā, viņam balva netiek izsniegta.
 • Loterijas dalībnieks ir tiesīgs atsaukt dalību loterijā un noformēto pasūtījumu, informējot Organizatoru rakstiski uz epasta adresi xnet@xnet.lv vai pa telefonu 67651234 līdz 2020.gada 27.jūlija plkst.12:00.

LAIMĒTĀJU NOTEIKŠANA

 • Laimētājus noteiks izlozējot starp visiem pasūtījumiem, kas veikti akcijas periodā no 2020.gada 6.jūlija līdz 26.jūlijam (ieskaitot), izmantojot nejaušas izvēles rīku platformā Random.org (True Random Number Generator) Xnet interneta veikala birojā, Rīgā, Brīvības ielā 293a, 2020.gada 27.jūlijā plkst.15:00.
 • Papildus tiks izlozēti 2 (divi) rezerves laimētāji, katram balvas veidam, gadījumam, ja primārie izlozētie laimētāji neatbild uz uzaicinājumu saņemt balvu noteiktajā termiņā. Rezerves laimētāji tiks ierakstīti protokolā, bet netiks izziņoti.

LAIMĒTĀJU PAZIŅOŠANA

Laimētāji tiks informēti personīgi, kā arī informācija par laimētājiem tiks publicēta interneta vietnē www.xnet.lv un Xnet interneta veikala sociālajos tīklos 27.jūlijā.

 LAIMESTA SAŅEMŠANA

Laimētājs var pieteikties laimesta saņemšanai līdz 2020.gada 15.augustam, rakstot epastu uz adresi xnet@xnet.lv, zvanot pa telefonu 67651234 vai personīgi Xnet interneta veikala birojā.

Laimests tiks piegādāts uz laimētāja norādīto adresi vai pakomātu (atkarībā no laimētās balvas veida) ne vēlāk kā 7 darba dienu laikā no brīža, kad laimētājs pieteicies laimesta saņemšanai.

Laimesta saņēmējiem, kuri balvu saņems ar kurjeru, būs jāuzrāda personu apliecinoši dokumenti (personas apliecība, pase vai autovadītāja apliecība),

Loterijas rīkotāji nenes atbildību par Loterijas dalībnieku izslēgšanu no izlozes, kā arī par balvas neizsniegšanu gadījumos, kad nav ievēroti Loterijas noteikumi vai Loterijas dalībnieku sniegtā informācija ir nepatiesa vai neprecīza, noformētais pasūtījums nav ticis apmaksāts.

Balvas, kuru saņemšanai laimētāji nebūs pieteikušies līdz 2020. gada 15.augustam, (ieskaitot) paliks preču izplatītāja SIA „HH invest” īpašumā.

PRETENZIJAS UN TO IZSKATĪŠANA

Visas pretenzijas par Loterijas rīkošanu un/vai norisi jānosūta rakstiski Loterijas rīkotājiem – SIA “HH Invest”, (Stirnu iela 13a – 4A, Rīga, Latvija, LV-1035) līdz 2020. gada 15.augustam (ieskaitot) ar norādi “Lielā Xnet vasaras loterija”, pilnībā izklāstot iebildumus un to pamatojumu, pievienojot dokumentus vai to kopijas, uz kurām ir atsauces pretenzijā.

Pretenzijas, kas iesniegtas pēc 2020. gada 15.augusta, neizraisa juridiskas sekas. Loterijas rīkotāji izskata pretenziju un atbild uz to 15 (piecpadsmit) dienu laikā pēc saņemšanas. Ja Loterijas rīkotāji uzskata pretenziju par pamatotu, tas atbildē norāda pretenzijas apmierināšanas kārtību un termiņus.

Loterijas rīkotāju un Loterijas dalībnieku tiesības un pienākumi ir noteikti tikai šajos Loterijas noteikumos. Reklāmas materiālos pieejamajai informācijai par Loteriju ir tikai informatīvs raksturs.

Ar Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijas apstiprinātiem loterijas noteikumiem iespējams iepazīties mājas lapā www.xnet.lv, kā arī, zvanot pa tālruni +371 67651234.