Nedēļas īpašie piedāvājumi

Izvēlies to, ko vēlies dāvināt sev vai citiem, vai arī iekārto savu dzīves vai darba vietu atbilstoši Ziemassvētku tematikai. Nedēļas labākie piedāvājumi ir spēkā līdz svētdienas vakaram. Īpaši izdevīgi, ar atlaidi + bonusā BEZmaksas piegāde visā Latvijā uz tuvāko DPD Pickup saņemšanas punktu visām precēm līdz 20kg.

Ziemassvētki tuvojas. Tuvojas arī brīdis, kad Ziemassvētku dāvanu gādāšana kļūs par milzīgu steigu un burzmu lielveikalos, bet vai mums to vajag? Skriešanu, ķeršanu, autostāvvietas meklēšanu? Ja padomā kādu laiku uz priekšu, ir skaidrs, ka visi zinām, ka svētki būs un vēlēsimies iepriecināt tuvākos ar dāvanām. Sāc gatavošanos svētkiem tagad!

Laicīgi sagādājot dāvanas ir dažas priekšrocības:

- skaidrs, ka tieši pirms svētkiem vajadzīgo nopirksi par augstāku cenu, jo lielāks pieprasījums un mazāks piedāvājums liek celt cenas;

- tie, kuri būs sākuši meklēt dāvanas laicīgi, noteikti būs patukšojuši veikalu plauktus un intereneta veikalu piedāvājumu un Tev būs jāsamierinās ar to, kas palicis pāri tieši pirms svētkiem;

- laicīgi plānojot, apdomājot dāvanas, iespējams izvēlēties patiešām noderīgas un pieskaņotas Ziemassvētku dāvanas ikvienam. Kad sākas lielais skrējiens, nav laika domāt un plānot, ir tikai jāķer..

Tāpēc izmanto laiku lietderīgi, sāc plānot dāvanas jau šodien un pasūti visu vajadzīgo Xnet interneta veikalā, lai varam laicīgi piegādāt - Ziemassvētku dekorus, galdautu un traukus īpašajam vakaram, dāvanas lielākajiem un pašiem mazākajiem. Lai svētku sajūtas ir īstas un svētku laiks mierīgs!