Katram bērnam un jaunietim pienāk dzīvē mirklis, kad viens posms noslēdzas un sākas pavisam jauns. Bērnudārza, pamatskolas, vidusskolas, arodskolas vai augstskolas izlaidums ir tas brīdis.

Ikvienam absolventam šis brīdis ir ļoti nozīmīgs un katrs līdzgaitnieks labprāt dāvina kādu dāvanu, ko atcerēties un sasaistīt ar šo nozīmīgo dzīves brīdi. Bieži izlaidumos tiek dāvinātas grāmatas, bet vai tā ir vienīgā ideja? Protams, ir vēl daudz un dažādi varianti, par ko absolvents priecāsies. 

Tu jau pazīsti savu absolventu vislabāk un zini, par kādu dāvanu viņš vai viņa visvairāk priecāsies izlaidumā.. vai tas būs portatīvais skaļrunis, kuru paņemt līdz vasarā.. vai tas būs jauns mobilais telefons.. vai īpašas smaržas, saulesbrīlles vai somiņa, kas paspilgtinās jaunās personības statusu. 

Mazai bērnudārza absolvents visticamāk priecāsies par kādu jaunu spēli vai rotaļlietu, jo skola taču ir vēl tik tālu. Lai izpriecājas vasarā. 

Tāpēc skaidrs ir viens - dāvanu vajag! Izvēle paliek Tavā ziņā, jo Tu izvēlies, bet mēs piegādājam. Parūpējies par dāvanu laicīgi, lai varam paspēt to piegādāt pirms svarīgās izlaiduma dienas.