AirNaturel Egoa gaisa sausinātājs

Ražotājs: AirNaturel
Kods: X022767
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Airnaturel Egoa gaisa sausinātājs ir paredzēts lietošanai drēbju žāvēšanas telpās, pagrabos un nelielās telpās. Ierīcei ir ērts rokturis un riteņi, kas to padara viegli pārvietojamu. Sausinātājam ir nepārtauktā ūdens novadīšanas sistēmas pieslēgšana kanalizācijai, iekārta automātiski izslēdzas, kad ūdens tvertne ir pilna. Egoa gaisa sausinātājs ir viens no klusākajiem savā klasē.

 Pilns apraksts

219.00 €
21.90 €/mēn. Lizinga kalkulators
Līzinga kalkulators

21.90€*

Pirmā iemaksa un ikmēneša maksājumu kopsumma ir 240.90€

*Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi, taču sniedz priekšstatu par to, cik liels varētu būt kredīta ikmēneša maksājums. Izvēlieties aizdevuma summu un termiņu. Raksturīgākos piemērus skatīt šeit.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt aizdevumu.

Ir centrālajā noliktavā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Ieteicamā telpas platība 30 m²
Mitruma savākšanas jauda 10 l / 24h
Vadība Elektroniskā
Taimeris
Gaisa jonizācija
Nepārtrauktā ūdens novadīšanas sistēma
Kondensāta tvertne 2.2 l

Funkcijas
* Sausina gaisu

Veiktspēja
* Līdz 30 m2 (1-2 telpām)
* Savāc līdz 10l/24h (pie 30'C un 80% mitruma)
* Savāc līdz 5l/24h (pie 20'C un 70% mitruma)
* Maks. gaisa plūsma: 80 m3/h
* Enerģijas patēriņš: 320W

Vadība
* Elektroniska

Galvenās īpašības
* Automātiska apstāšanās, ja tvertne ir pilna
* Darba temperatūras diapazons: +10 līdz +35'C
* Ūdens tvertnes ietilpība: 2.2 litri
* Nepārtrauktā ūdens novadīšanas sistēma (speciālā truba ietilpst komplektā)

Trokšņu līmenis
* Maksimālais: 37 dB

Svars un izmērs
* Svars: 10 kg
* Izmērs: 480 x 160 x 325 mmGaisa sausināšanas nepieciešamība
Iekštelpu mitruma līmenis ir viens no faktoriem, kas ietekmē cilvēku termālo labsajūtu. Mitrā laikā, lai nodrošinātu labāku siltuma izdalīšanos pa visu ķermeni, cilvēka ķermenis atdziest, cilvēki jūtas vēsi pat tad, kad istabas temperatūra ir pietiekami augsta. Mitras drēbes un gultas drēbes pastiprina vēsuma sajūtu. Siltuma zudums var stimulēt reimatisma, locītavu un elpošanas ceļu slimību saasināšanos. Pārlieku mitros apstākļos mikroorganismiem un vīrusiem tiek radīta lieliska vide attīstībai un izplatībai. Mitrās sienās sāk vairoties pelējuma sēnītes, kas izstaro nepatīkamu smaku, atstājot tumšus traipus uz sienām, griestiem un apdares materiāliem, pastiprina cilvēka ķermeņa jutību. Biežākie cēloņi pārlieku lielam mitrumam dzīvokļos ir vecas deformējušās konstrukcijas, nepietiekama telpu hidroizolācija, kas mitrina pagrabus, gala sienas. Dažkārt mitruma uzkrāšanās var būt saistīta ar pārmērīgu siltuma vadītspēju, sienās uzkrājoties kondensātam. Ja ēka ir labas kvalitātes, mitrums var veidoties dažādu faktoru ietekmē: apkure ziemā, kas kondensē mitrumu uz sienām un tās paliek mitras, ja nav pietiekami daudz vietas ventilācijai un pārmērīgi veidojas ūdens tvaiki, žāvējot izmazgātās drēbes telpās vai daudz gatavojot ēdienus.