AirNaturel BuldAir gaisa attīrītājs

Ražotājs: AirNaturel
Kods: X022757
Ražotāja garantija: 12 mēn.

BULDAIR ir vienkāršs un praktisks gaisa attīrītājs, kas parūpēsies par iekštelpu gaisa kvalitāti. Filtrs sastāv no divām kārtām; HEPA filtrs, kas attīra gaisu no putekļiem, ziedputekšņiem un citiem alergēniem, un aktīvās ogles filtrs, kas attīra gaisu no smakām. Iekārtā integrēta speciāla tvertne, kurā var ievietot ēteriskās eļļas, tādejādi telpu piesātinot ar jūsu iemīļoto aromātu. Iekārtas ventilātora darbība ir ļoti klusa.

 Pilns apraksts

78.00 €
7.80 €/mēn. Lizinga kalkulators
Līzinga kalkulators

7.80€*

Pirmā iemaksa un ikmēneša maksājumu kopsumma ir 85.80€

*Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi, taču sniedz priekšstatu par to, cik liels varētu būt kredīta ikmēneša maksājums. Izvēlieties aizdevuma summu un termiņu. Raksturīgākos piemērus skatīt šeit.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt aizdevumu.

Ir centrālajā noliktavā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Gaia mitrinātāji
Gaisa attīrītājs
Ieteicamā telpas platība 15 m²
Vadība Mehāniskā
Displejs
Gaisa jonizācija
Nakts režīms
Lietojams ar aromātiskajām eļļām
Piederumi

Funkcijas
* Attīra gaisu

Veiktspēja
* Līdz 15 m2
* Gaisa plūsma: 70 m3/h
* Enerģijas patēriņš: 3W

Vadība
* Mehāniska

Galvenās īpašības
* Īpaši pievilcīgs franču dizains
* 5 ballu tīrīšanas kvalitāte
* HEPA un aktīvās ogles filtri

Trokšņu līmenis
* Maksimālais: 32 dB

Svars un izmērs
* Svars: 1 kg
* Izmērs: 185 x 220 x 220 mmGaisa attīrīšanas nepieciešamība
Iekštelpu gaiss ir vairāk piesārņots nekā ārpusē. Telpas 1 m2 var būt līdz 20 miljoniem dažādu daļiņu gaisā, pie katras ieelpošanas tās nogulsnējas mūsu plaušās. Sastopamākie iekštelpu gaisa piesārņotāji: tabakas dūmi, oglekļa monoksīds, formaldehīds un citi piesārņotāji. Gaisa kustības nodrošināšana un telpu uzkopšana ir nepieciešāmība. Kad Jūs nejūtam nekādu gaisa kustību telpā, Jūs sākat justies slikti un Jūsu darba spējas ievērojami samazinās. Gaisa attīrītāji spēj attīrīt 99,7% no telpas gaisa, pateicoties to spēcīgajiem filtriem. Tie savāc putekļu ērcītes, pelējuma sporas, sēnīšu sporas, ziedputekšņus, grāmatu putekļus, mājdzīvnieku spalvas un citus alergēnus, piesārņotājus, un smakas, tabakas dūmus un mikroskopiskas daļiņas. Gaisa attīrītāji ir īpaši ieteicami cilvēkiem, kas cieš no alerģiskām slimībām un astmas pacientiem, kā arī jebkuram, kas vēlas no tām izvairīties.