AirFree E60 gaisa sterilizators - attīrītājs

Ražotājs: AirFree
Kods: X022755
Ražotāja garantija: 12 mēn.

Airfree – pasaulē drošākais un visatpazīstamākais sertificētais gaisa sterilizators. Airfree tehnoloģija balstās uz gaisa sildīšanas principu, kas nogalina pelējuma sporas, baktērijas, vīrusus, putekļu ērcītes, ziedputekšnus un citus alergēnus. Šī iekārta īpaši piemērota cilvēkiem, kas cieš no alerģijām, slimo ar astmu un citām elpošanas ceļu slimībām.

 Pilns apraksts

173.99 €
Ir centrālajā noliktavā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Gaia mitrinātāji
Gaisa attīrītājs
Ieteicamā telpas platība 24 m²
Vadība Elektroniskā
Displejs
Gaisa jonizācija
Nakts režīms
Lietojams ar aromātiskajām eļļām
Piederumi

Funkcijas
* Sterilizē gaisu

Veiktspēja
* Līdz 24 m2
* Enerģijas patēriņš: 45W

Galvenās īpašības
* Iznīcina līdz 99.99% kaitīgo mikroorganismu
* Efektīva darbība

Trokšņu līmenis
* Praktiski beztrokšņa darbība

Svars un izmērs
* Svars: 1.1 kg
* Izmērs: 265 x 215 mmAirfree ne tikai ir testēts laboratorijās, bet tā efektivitāte tiek demonstrēta cilvēkiem klātienē. Airfree ekskluzīvi patentētā Thermodynamic Sterilising System tehnoloģija, ir neatkarīgi testēta īstā laikā, īstos dzīves apstākļos, sadarbojoties ar pasaules vadošajiem institūtiem. Testi ir pierādījuši, ka Airfree iznīcina līdz 99,99% mikroorganismu gaisā, neatkarīgi cik mazi vai bīstami to būtu.

Acīmredzama efektivitāte! Airfree® gaisa sterilizatori ir pārbaudīti reālos dzīves apstākļos. Iekārta iznīcina mikroorganismus, piemēram, sēnītes un sporas, baktērijas, vīrusus, putekļu ērcītes. Airfree® iznīcinās pat vismazākos mikroorganismus gaisā.

2.Ātra darbība! Mikroorganismi gaisā tiek iznīcināti jau pēc 15 minūtēm no iekārtas darbības sākuma.

3. Klusa darbība! Airfree® neizdala jebkādu skaņu. Iekārta darbojas pilnīgi klusā režīmā.

4. Mazina alerģijas un astmas lēkmes! Airfree® iznīcina putekļu ērcītes, pelējuma sporas, sēnītes un citus mikroorganismus, kuri ir lielākie astmas, alergiju un citu elpošanas ceļu slimību izsaukšanas patogēni.

5. Ekonomisks!. Pateicoties Airfree® TSSTM patentetajai tehnoloģijai, iekārta patērē ievērojami mazāk elektroenergijas kā 50W gaismas spuldzes, kuras mainot, ik gadu jāpatērē vairāki simti Euro.

6. Nekādu filtru vai gaismas spuldzes. Citu gaisa sterilizātoru ikgadējās izmaksas sastāda vairākus simtus Euro.

7. Viegli lietojams! Airfree® gaisa sterilizātors jānovieto uz grīdas un jāpieslēdz elektrības rozetei. Nekādas papildus apkopes vai ikmeneša tīrīšanas.

8. Drošs! Nav nepieciešams mainīt filtrus vai kā savādāk nonākt tiešā saskarē ar alerģiju izraisošiem mikroorganismiem. Elektriskā drošīna CE un TUV zīmes.

9.Darbības rezultātā neveidojas ozons un joni! Airfree® TSSTM tehnoloģija caur gaisa sterilizatoru neizlaiž jonus, ozonu un citus piesārņotājus kaitīgi cilvēkam. Airfree® iznīcina toksiskas vielas un ozonu, kas var izraisīt astmu un citas elpošanas ceļu slimības.

10. Ilgmūžīgs! Airfree® ir izturīgs gaisa sterilizators. Tam nav kustīgu daļu vai viegli nolietojamu, tādēļ praktiski nav iespējams, ka kaut kas iekārtā saplīst.

11.Izņēmuma tīrīšanas tehnoloģija! Airfree® TSSTM tehnoloģija balstās uz mikro apdedzināšanas un sildīšanas sistēmu. Iekārta nav slikta vai stiklašķiedras detaļas, triclosan-pārklātas detaļas, un citas kaitīgas vielas, kas var kaitēt iekārtai. Airfree® ir vienīgais gaisa sterilizators, kas iznīcina mikroorganismus tajā pat laikā iznīcinot ozonu.

12. Anti-stresa lampa. Airfree® gaisa sterilizatoram deg anti-stresa gaisma, kad tas darbojas. Rekomendējam bērnu istabās izmantot kā nakts lampu vai arī to var pilnībā izslēgt.

13. Jauns brīdinošs sensors. Airfree® gaisa sterilizātors brīdina, ja iekārta ir nepilnīgi pievienota pie sprieguma.

14. Iekārta ieguvusi dizaina balvas un izskatās lieliski jebkurā interjerā.