Adiri Breastbottle™ Pudelīte bērna barošanai

Ražotājs: Adiri
Kods: X052257

Adiri Breastbottle™ - palīgs zīdaiņa barošanā! Viena pudelīte - visam mazuļa krūts barošanas periodam.

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Tilpums 0.2 l
Pudelītes
Maisiņi piena uzglabāšanai
Piena uzglabāšanas trauciņi
Bērniem ar īpašām vajadzībām
Bērna aprūpes komplekts
Sākuma komplekti jaundzimušajiem
Knupīši

Barošana ar krūti ir vislabākais variants gan mātei, gan mazulim, bet, ja ir nepieciešama pudelīte barošanai, jaunā Adiri Breastbottle™ ir ideāla alternatīva vecmodīgajām cietajām, cilindriskajām pudelītēm.

Jaunā Adiri Breastbottle™ ir ievērojami uzlabota zīdīšanas pudelīte - barošana no tās līdzinās barošanai ar krūti. Mīksta, elastīga un pēc formas līdzīga mammas krūtij, tā ir otra labākā izvēle, kas atpaliek tikai no bērna barošanas ar krūti. Barošana no jaunās Adiri pudelītes daudz vairāk līdzinās barošanai ar krūti nekā jebkuras citas pudelītes gadījumā.

Bresatbottle™ zīdīšanas pudelītēm ir patentēts knupītis ar zemu, pielāgojamu caurplūdi. Bērnam augot, plūsmas lielumu iespējams palielināt. Visām pudelītēm sākotnēji ir atvērts tikai viens no trijiem knupītī esošajiem caurumiņiem. Šī zemā caurplūde ir ieteicama, lai atdarinātu barošanu ar krūti agrās zīdaiņa attīstības stadijās, kā arī palīdz, ja bērns tiek pārmaiņus barots ar krūti un no pudelītes.

Adiri Breastbottle™ pudelītes sniedz Jūsu mazulim siltumu un drošības sajūtu gan barojot bērnu ar mātes pienu, gan ar piena maisījumiem.

Breastbottle™ zīdīšanas pudelītes priekšrocības:
- Mīksta, nomierinoša un droša
- Mazulis uzņem šķidrumu bez gaisa burbuļiem
- Pielāgojams plūsmas lielums - 3 dažādas iespējas
- Imitē īslaicīgo plūsmas pieaugumu, kas raksturīgs ar krūti barojošām māmiņām
- Līdz minimumam samazina bērna apjukumu, ja mazulis tiek pārmaiņus barots ar krūti un no pudelītes
- Lielākā daļa mazuļu to ātri pieņem
- Stabilāka, pateicoties platajam pamatam
- Bērnam droša aizdares sistēma
- Viegli uzpildāma un tīrāma
- Var mazgāt trauku mazgājamā mašīna, sterilizēt tvaika sterilizatoros un sildīt mikroviļņu krāsnī
- Tīrīšanai nav nepieciešama pudeļu birstīte

Ideāls izmērs: Pudelītes tilpums - 200ml - atbilst maksimālajai piena porcijai, kas tiek uzņemta, ja bērnu baro ar krūti. Medicīnas speciālistiem ir aizdomas, ka parastās lielāka tilpuma pudelītes varētu būt galvenais zīdaiņu aptaukošanās iemesls.

Citu pudelīšu gadījumā, bērnam augot, ir nepieciešams iegādāties daudzus knupīšus ar dažādiem plūsmas lielumiem. Breastbottle™ zīdīšanas pudelītes kupols (ar knupīti) ir ražots no augstas kvalitātes silikona un, ar to pareizi apejoties, tam būtu jākalpo visu periodu, kamēr mazulis tik barots no pudelītes.